درباره ما

تیم آریاورزش در سال ۹۳ از یک اتاق کوچک شروع شد و امروز بعد از چیزی قریب به 7 سال فعالیت بی‌وقفه، خانواده‌ای هستیم به تمام وسعت ایران زمین.

با یک هدف شروع کردیم، کمک به شناخته‌ترشدن و افزایش محبوبیت رشته تخصصی و محبوب والیبال در بین عموم هم‌وطنانمان.

با افتخار می‌گوییم که خانواده آریاورزش بدون هیچ چشم داشت و بدون تبعیت از هیچ جناح یا ارگان و خط فکری خاصی،به صورت کاملا مستقل فعالیت می‌کند.

افتخار می‌کنیم که به عنوان تنها رسانه رسمی-تخصصی والیبال به شماره ثبت ۸۰۳۲۹ در سال 96 به صورت رسمی در  خدمت مردم عزیز کشومان هستیم و مانند همیشه باز هم می‌گوییم:

🌸  آریاورزش، از مردم برای مردم 🌸

ما در گروه آریاورزش خبرهای برتر والیبال ایران و جهان را در اختیار شما والیبال دوستان عزیز می رسانیم و امید آن داریم که بتوانیم رضایت شما را جلب کرده و بتوانیم در کنار شما و با هم در این مسیر پیشرفت کنیم.

وب سایت “آریاورزش” براى جمع آوری و اطلاع رسانی مهمترین اخبار والیبال ، نتایج و جداول ، ویدئو والیبالی و … در فضای مجازی به زبان فارسی ایجاد شده است.  شما با ورود به سایت و مرور سایت، بدون هیچگونه محدودیت و شرطى “شرایط و الزامات” را پذیرفته و اقرار مى‌نمایید که هرگونه توافق دیگرى بین شما و سایت “آریاورزش” در این زمینه ملغى و بلا اثر خواهد بود. در صورت عدم موافقت با “شرایط والزامات” لازم است بلافاصله استفاده از این سایت را متوقف نمایید.

دسترسى و استفاده شما از سایت مشروط به رعایت شرایط و الزامات ذیل و قوانین ذکر شده، مى‌باشد.

• هرگونه سوءاستفاده از نام وب سایت “آریاورزش” و خدمات مرتبط ممنوع می باشد و در صورت مشاهده پیگرد قانونی خواهد داشت.

• قوانین جمهوری اسلامی ایران بر تعبیر، تفسیر، اجرا و تأثیر این توافق نامه حاکم خواهند بود.

• چنانچه شما نگرانی و یا نکته ای مبهم در این موافقت نامه مشاهده می‌نمایید، و نیاز به تماس با “اریاورزش” در جهت توضیحات کامل تر و یا ایجاد شفافیت بیشتر می کنید لطفا به وسیله  “صفحه ارتباط با ما” یا از طریق فرم زیر با ما در تماس باشید . “آریاورزش” سعی می کند در کمترین زمان ممکن ،نسبت به رفع نگرانی و مشکل به وجود آمده اقدام نماید. 

 
سایت “آریاورزش” مى تواند با به روز کردن شرایط استفاده از وب سایت، در هر زمان این “شرایط و الزامات” را مورد تجدید نظر قرار دهد. شما مقید و متعهد به چنین تجدید نظرهایى هستید و بنابرین لازم است هر از چند گاهی از این صفحه دیدن نمایید تا از شرایط و الزامات جارى و لازم الاجرا در زمان منظور مطلع شوید.

رسانه تخصصی آریاورزش

Go to the full page to view and submit the form.