آریاورزش
هدف این مجله اینترنتی پوشش همه جانبه والیبال ایران و جهان در سطح مردان و بانوان بوده تا بتوانیم به مدد این رشته اخلاق گرا مرزهای فرهنگی را جدای از تعصبات قومی و نژادی چه در سطح ملی و چه جهانی به هم نزدیکتر کنیم.

عطایی: هنوز به اوج نرسیدیم

عملکرد تیم ملی قابل دفاع است

مسابقه والیبال شهرداری تبریز و کاله آمل (پلی‌آف لیگ برتر ۹۶)

به گزارش آریاورزش، بهروز عطایی سرمربی تیم جوانان والیبال ایران در مورد آخرین وضعیت تیم جوانان بعد از اردوی اخیر گفت:   ۲ بازی در اسلوونی و ۳ بازی در بلغارستان برگزار کردیم و در بازی اول در بلغارستان برابر تلفیقی از تیم الف و ب بلغارستان قرار گرفتیم که بازیکنان بزرگی مثل یوسیفف، نیکولوف، پنچف و دیگران حضور داشتند که فشار زیادی به تیم ما آوردند. دو بازی با تیم بحرین انجام دادیم. بحرین در اندازه تیم ما نبود و توانستیم آن مسابقه در ست های بیشتری بازی کنیم. در اسلوونی نیز ابتدا با منتخب ماریبور بازی کردیم که برابر این تیم پیروز شدیم و در بازی دوم برابر تیم ملی اسلوونی به میدان رفتیم که متاسفانه شکست خوردیم. بازی های قابل قبولی داشتیم و در بازی با بلغارستان و اسلوونی درس های زیادی گرفتیم و حالا در تمرینات برای حل مشکلات بیشتر کار می کنیم.

سرمربی تیم جوانان ایران درباره میزان رضایتش از وضعیت اردوی تیم ملی افزود: امکانات اردویی بسیار خوب بود و به خواسته هایی که داشتیم رسیدیم. وضعیت سالن مسابقه، تمرین و بدنسازی خوب بود و خوشبختانه به خواسته هایمان رسیدیم. وی در ادامه در پاسخ به سوال که چه زمانی تیم ایران به اوج آمادگی می رسید، افزود: هنوز با آمادگی کامل فاصله داریم و در برنامه ما این نبود که اکنون در اوج باشیم. ما ۲ هفته دیگر به آمادگی کامل می رسیم. ما هنوز وزنه ها را سبک نکردیم و با وجود اینکه بازی کردیم، وزنه ها سبک نشدند. تمرینات به خوبی پیش می روند و آمادگی خوبی داریم اما هنوز برای مسابقات رسمی آماده نیستیم.

مسابقه والیبال شهرداری تبریز و کاله آمل (پلی‌آف لیگ برتر ۹۶)

عطایی درباره صعود و عملکرد تیم ملی ایران در لیگ ملت ها گفت: عملکرد تیم ملی فوق العاده بود. در ۴ هفته ابتدایی ۱۰ برد کسب کردیم که سابقه نداشته است. عملکرد تیم ملی جای دفاع دارد و بازیکنان ما مانند معروف و غفور نسبت به گذشته متحول و کامل تر شده اند. هر دو بازیکن در گذشته بسیار خوب بودند اما حالا در سطح بالاتری بازی می کنند. عبادی پور، فیاضی، موسوی، حضرت پور و شفیعی و همه بازیکنان بسیار خوب بودند و این نشان می دهد تیم رشد کرده است. در بلغارستان نیز با برد شروع کردیم و صعود تیم نهایی شده است و ما باید برای بازی های شیکاگو آماده شویم تا روند خوب خود را در شیکاگو حفظ کنیم.

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد