آریاورزش
هدف این مجله اینترنتی پوشش همه جانبه والیبال ایران و جهان در سطح مردان و بانوان بوده تا بتوانیم به مدد این رشته اخلاق گرا مرزهای فرهنگی را جدای از تعصبات قومی و نژادی چه در سطح ملی و چه جهانی به هم نزدیکتر کنیم.

دو بازیکن اصفهانی دیگر، سپاهانی شدند!

راهیاب ملل مریوان-سپاهان اصفهان

به گزارش آریاورزش و به نقل از باشگاه سپاهان، پس از علیرضا مباشری، اینبار علیرضا جلالی، پشت خط زن فصل گذشته تیم والیبال شهرداری ورامین، به جمع بلند قامتان سپاهان پیوست. جلالی، متولد ۲۸ فروردین ۱۳۶۴، اهل اصفهان است که سابقه دو بار قهرمانی جام باشگاههای آسیا با تیم بانک سرمایه، دو سال نایب قهرمانی لیگ برتر ایران با تیم سایپا، کسب مقام سوم لیگ برتر ایران باتیم شهرداری تبریز را در کارنامه خود دارد. علیرضا جلالی، فصل گذشته نیز با تیم والیبال شهرداری ورامین به سرمربی گری رحمان محمدی راد موفق به کسب مقام قهرمانی لیگ برتر والیبال ایران و همچنین قهرمانی باشگاه‌های آسیا شد. شایان ذکر است جلالی سابقه حضور در تیم ملی “ب” ایران را نیز دارد.


همچنین فرزاد ملابهرامی پاسور اپیتان فصل گذشته تیم والیبال سپاهان در لیگ دسته اول کشور، مورد توجه رحمان محمدی راد قرار گرفته و این فصل هم همراه طلایی پوشان در لیگ برتر بازی خواهد کرد. ملا بهرامی، متولد ۱۲ شهریور ماه ۱۳۶۴، اهل اصفهان است که سابقه بازی در تیمهای باریچ اسانس کاشان، پیشگامان یزد، آلومینیوم اراک در لیگ برتر و ذوب آهن اصفهان در لیگ دسته اول ایران را دارد. شایان ذکر است ملا بهرامی سابقه حضور در تیم ملی” ب ” ایران در زمان سرمربیگری ولاسکو در سال ۹۱ را نیز دارد.

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد