آریاورزش
هدف این مجله اینترنتی پوشش همه جانبه والیبال ایران و جهان در سطح مردان و بانوان بوده تا بتوانیم به مدد این رشته اخلاق گرا مرزهای فرهنگی را جدای از تعصبات قومی و نژادی چه در سطح ملی و چه جهانی به هم نزدیکتر کنیم.

آرزوی هاینن در دیدار با معروف

به گزارش آریاورزش، ویتال هاینن، سرمربی بلژیکی تیم لهستان در مصاحبه خود اعلام کرده است که خیلی دوست دارد با سعید معروف بنشیند و چایی میل کند۔

هاینن گفت: فکر می کنم این دوره از رقابت‌ها یکی از سخت‌ترین دوره ها برای تیم لهستان باشد چون رقیبانی مثل ایران، روسیه و کانادا بالاتر از ما قرار گرفته و در رده‌های دوم، چهارم و ششم جای گرفته اند.  این تورنومنت موقعیت تیم ما را نشان میدهد که در کجا قرار داریم۔ ما باید حداقل یک و قطعا دو پیروزی داشته باشیم تا بتوانیم در بین ۵ تیم برتر مسابقات قرار بگیریم.
من برای سومین بار است که در سه سال اخیر به ایران می آیم و از حضور مجدد خود در ایران بسیار خوشحالم۔ من دوستان بسیار خوبی در ایران دارم و از اینکه دوباره میتوانم انها را ببینم احساس خرسندی میکنم۔ سعید معروف یکی از بایکنان موررد علاقه من در تیم ایران است۔ دلم می خواهد در کافه ای با او قرار گذاشته و چای بنوشم۔ ایران همیشه تماشاگران پر شوری دشته و دارد و این بار هم فکر می کنم جو بسیار عالی در ارومیه برقرار شود و همچون سال های گذشته سالن مملو از تماشاچیان باشد۔

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد