آریاورزش
هدف این مجله اینترنتی پوشش همه جانبه والیبال ایران و جهان در سطح مردان و بانوان بوده تا بتوانیم به مدد این رشته اخلاق گرا مرزهای فرهنگی را جدای از تعصبات قومی و نژادی چه در سطح ملی و چه جهانی به هم نزدیکتر کنیم.

قهرمانی شاگردان کریمی در اروپا

به گزارش آریاورزش و به نقل از البرز ورزشی، آکو کریمی مربی بین‌المللی سطح دو والیبال با تحصیلات عالی است کار مربیگری والیبال را در تیم‌های آقایان و بانوان کشور اسلوونی و در قلب اروپا دنبال می‌کند. او که به گفته خودش چندین پیشنهاد بسیار عالی از کشور‌های ایتالیا، آلمان، صربستان به واسطه حضور دوستانش در تیم‌های سطح یک این کشور‌ها دارد، به علت علاقه به رشته مهندسی مکانیک که آن را تا درجه دکتری دنبال کرده است و در یکی از شرکت‌های صاحب‌نام اروپا مشغول به کار شده است، فعلا ترجیح داده است تا کارش را در آنجا دنبال بکند.
تیم کریمی در لیگ ویژه ی نوجوانان اسلوونی به مقام قهرمانی رسید. وی که اهل شهر والیبال خیز مهاباد است در اسلوونی و آلمان دست اندر کار امور داوری هم بوده است. خوشبختانه در برخی از نقاط اروپا مثل کانادا، آمریکا و استرالیا مربیان ایرانی فعالیت های چشمگیری دارند و همین چندی پیش شاگردان علی فتحعلی زاده مربی بین المللی ایرانی در یکی از ایالات آمریکا به مقام نخست دست پیدا کرده اند.

 

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد