به گزارش آریاورزش، روبرتو پیاتزا سرمربی اسکرا بلخاتوف پس از پیروزی ۳ بر یک تیمش مقابل زنیت سن‌پترزبورگ در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا گفت: ” به نظرم خیلی خوب بازی کردیم، اما خاص نبود. “

وی ادامه: “در بعضی موقعیت‌ها ما می‌توانیم حتی بهتر از این باشیم. بنابراین باید برای بازی برگشت در سن‌پترزبورگ کامل‌تر شویم. الان باید استراحت کنیم، به همین خاطر جمعه را کاملاً تعطیل کردم. از روز شنبه باید به این فکر کنیم که در روسیه باید چطور بازی کنیم.”

سرمربی اسکرا در ادامه گفت: “حریفان ما عالی بازی کردند، اما ما هم در دفاع و توپ‌گیری خوب کار کردیم و از این لحاظ بچه‌ها عالی بودند. بازیکنان زنیت سرویس و حملات خیلی خوبی داشتند، اما بچه‌های ما از پس‌اش بر آمدند. این درست است که ما امروز در دریافت و دفاع خیلی خوب بودیم، اما می‌توانیم یک مقدار بهتر باشیم.”

همچنین پیاتزا از احتمال بازگشت آرتور شالپوک در بازی برگشت خبر داد: ” ممکن است در بازی برگشت (۲۹ اسفند) آرتور شالپوک به ترکیب اصلی برگردد. مصدومیت او خیلی بهتر شده، در ست دوم به میدان آمد اما میلان کاتیچ امروز استثنایی بازی کرد. من باید به تیم فکر کنم نه افراد. نمی‌دانم شاید آرتور در بازی برگشت بازیکن مهمی باشد! “

2 دیدگاه

 1. با سلام
  من تمام بازی های لژیونر های ایرانی رو زنده تماشا میکنم.
  شبکه های اطلاع رسانی والیبالی متاسفانه فقط به اخبار داخلی چشم دوختن.
  و بازیکنان اصلی تیم ملی رو دنبال نمیکنن.
  عبادی پور دو بازی گشت سر هم MVP شد در لیگ لهستان هفته های قبل.
  و مقابل زنیت سن پتررز بورگ هم MVP شد در یک چهارم لیگ قهرمانان اروپا بازی رفت.
  از شما به عنوان یک رسانه ی اینترنتی بی آلایش در خواست دارم این موضوع رو پیگیری کنید و اطلاعات بهتری در ضمینه بازیکنان اصلی تیم در لیگ های خارجی ارائه بدید.

  پیشنهاد همکاری با وبسایت شما را در این ضمینه لژیونر ها دارم.

  merajyarmohammadi@gmail.com
  با تشکر

دیدگاهتان را بنویسید

لطفاً دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید