آریاورزش
هدف این مجله اینترنتی پوشش همه جانبه والیبال ایران و جهان در سطح مردان و بانوان بوده تا بتوانیم به مدد این رشته اخلاق گرا مرزهای فرهنگی را جدای از تعصبات قومی و نژادی چه در سطح ملی و چه جهانی به هم نزدیکتر کنیم.

و در نهایت بازی رده‌بندی لغو شد / باز هم این مقام سومی مشترک !!

به گزارش آریاورزش٬ سازمان لیگ فدراسیون والیبال اعلام کرد بنا به درخواست تیم‌ها مبنی عدم انگیزه بازیکنان برای کسب مقام سومی! و همچنین تحمل هزینه‌های اضافی برای باشگاه‌ها! از آنجایی که این بازی هیچ‌گونه ارزش مادی و معنوی ندارد!!! دیدار رده‌بندی به مانند سال‌های اخیر لغو و تیم‌ها به مقام سومی مشترک رضایت دادند!

البته بهتر بود دوستان دقیق‌تر اشاره می‌کردند که کدام بازیکن برای این بازی انگیزه کافی ندارد! مسلما برای بازیکن جوانی که تمام این راه را در طی ۶ ماه به سختی گذرانده٬ رسیدن به مقام سوم در یک دوئل رسمی به مراتب می‌تواند باارزش‌تر و از لحاظ روحی انگیزه‌بخش‌تر باشد؛ تا کسب عنوانی که زحمتی برایش نکشیده است. مگر اینکه دوستان بیشتر نگران جیب خود باشند تا انگیزه بازیکنان. این در حالی است که بهروز عطایی روز گذشته در گفتگو با آریاورزش اعلام کرد که برای آنها هتل رزرو شده است. (اینجا بخوانید)

نکته دیگر اینکه اگر قرار است هر ساله به بهانه نداشتن انگیزه و هزینه اضافی٬ این بازی لغو شود چرا به کلی این دیدار را از جدول مسابقات حذف نمی‌کنند؟ تا بدین ترتیب هم خیال دوستان راحت شود و هم ما از این عنوان تکراری سومی مشترک خلاص شویم!

البته دوستان با یک دو – دوتا٬ چهارتای ساده متوجه می‌شوند که هیچ عنوان سومی مشترکی وجود ندارد! در حال حاضر خیلی از مسابقات رسمی هستند که دیگر بازی رده‌بندی در آن انجام نمی‌شود مثل جام ملت‌های آسیا در فوتبال٬ اما تیم‌ها بر اساس آمار و ارقامشان به مقام سوم یا چهارم می‌رسند.
خواهشمندیم یا این بازی را به کلی حذف کنید و بر اساس امتیاز تیم‌ها مقام سوم و چهارم را انتخاب کنید٬ یا اگر اصرار به چنین بازی در جدول مسابقات دارید٬ انقدر هر سال حرف و حدیث نسازید!

رده‌بندی لیگ برتر والیبال

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد