به گزارش آریاورزش، آرش صادقیانی سرمربی تیم راهیاب ملل مریوان پس از قهرمانی در لیگ دسته یک از خوشحالی خود، تیمش و شهرمریوان می گوید.

** آقای صادقیانی! نخستین قهرمانی برای یک مربی جوان چه حسی دارد؟

*** از در و دیوار شهر مریوان شادی می بارد، خدا را شکر مزد دو سال زحمتمان را گرفته ایم. آقایان دکتر جواد پرویز فیزیوتراپ، آرمین صادقیانی (آنالیزور)، مهدی هادی (مربی) و اهتمام برادران بیگلر سرمایه گذاران باشگاه همه دست به دست هم دادیم تا موفقیت دلپذیری شکل بگیرد.

** آیا نمایندگان استان کردستان پاداشی به تیم داده اند؟

*** آقای استاندار کردستان ۲۵ میلیون و نمایندگان حاضر در مراسم پایانی هم ۱۹ میلیون در مجموع ۴۰ میلیون پاداش برای تیم در نظر گرفته اند.

اهدای مدال لیگ دسته یک

** آیا به فکر شرکت در یک تورنمنت خارجی هم هستید؟

*** با این شرایط اقتصادی اصلا نمی توانیم

** فصل بعد چه، برنامه شما چیست؟

*** باید ببینم که مدیران باشگاه چقدر هزینه می کنند. اما ساختار تیم را حفظ می کنیم و چند یار جدید می گیریم.

راهیاب ملل مریوان-سپاهان اصفهان

** تفاوت لیگ یک با سوپر لیگ در چیست؟

*** متاسفانه لیگ یک کمتر دیده می شود البته امسال خیلی بهتر شد و برگزاری مسابقات روز پنج شنبه باعث شد رسانه ها و فضای مجازی به لیگ یک هم توجه کنند.
اما باز در لیگ یک از ویدیوچک و ناظران معتبر خبری نیست، پارسال یک داور چهار بازی پلی آف را برای ما سوت زده بود ولی امسال خیلی شرایط فرق کرده و همه چیز حساب شده تر جریان پیدا کرد.

** از جو ورزشی مریوان بگویید؟

*** اینجا همه از سر عشق به شهرشان به سالن می آیند، روزهای مسابقه کارگران دست از کار می کشند، جو خیلی مطلوبی برای والیبال وجود دارد، در آینده بیشتر از این شهر خواهید شنید.

راهیاب ملل مریوان-شهداب یزد

منبع: البرز ورزشی

دیدگاهتان را بنویسید

لطفاً دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید