به گزارش خبرنگار آریاورزش، تیم والیبال کاله با شکست در بازی دوم برابر سایپا از صعود به مرحله فینال باز ماند. بهروز عطایی سرمربی این تیم در جمع خبرنگاران گفت: قطعا بازی باکیفیتی را شاهد نبودیم. اگر بخواهم به عنوان یک مربی یا کارشناس اظهار نظر کنم این بازی در حد یک بازی نیمه نهایی نبود. به این دلیل که ما اصلا خوب بازی نکردیم و تحت تأثیر سرویس‌های بسیار خطرناک تیم سایپا قرار گرفتیم. این مسئله عملکرد تیم ما را بر هم زد و آن چیزی که در بازی‌های گذشته روی آن کار کرده و ارائه داده بودیم را به اجرا نگذاشتیم. تیم سایپا با قدرت بازی کرد و مستحق این برد هم بود. به مجموعه سایپا تبریک می‌گویم.

بازی اول مرحله نیمه نهایی
کاله – سایپا

سرمربی تیم والیبال کاله مازندران در پاسخ به این سوال که آیا تیم شما اشباع شده بود، گفت: خیر اینطور نیست. در بازی اول با تمام قوا بازی کردیم و روی یک حادثه بازی را واگذار کردیم. شاید اگر آن حادثه اتفاق نمی‌افتاد شاید بازی جور دیگری رقم می‌خورد، آن وقت در این بازی هم شرایط فرق می‌کرد.

وی در ادامه تصریح کرد: به هر حال از اول فصل هم گفته می‌شد که سایپا پرمهره‌ترین تیم بوده و من هم الان این سایپا را شانس اول قهرمانی می‌دانم. تیم سایپا بعد از پایان مرحله مقدماتی، الان با کیفیت‌ترین تیم لیگ است. تیمی که متحول شده و من شانس سایپا را بالاتر می‌دانم. امیدوارم بازی خوبی در فینال شاهد باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

لطفاً دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید