به گزارش آریاورزش، امروز یکشنبه بازی‌های اول نیمه‌نهایی مرحله پلی‌آف لیگ‌برتر والیبال با برگزاری دو بازی پیگیری شد که در حساس‌ترین دیدار امروز تیم شهرداری ورامین میهمان خود پیام مشهد را با نتیجه ۳ بر یک شکست داد.

این بازی که به میزبانی سالن شهید گلعباسی و با حضور هواداران پر شور ورامینی پیگیری شد، در حالی که ورامین توانست دو ست اول را با نتایج ۲۵-۱۵ و ۲۵-۲۰ پیروز شود، در ست سوم با نتیجه ۲۶-۲۴ نتیجه را واگذار کرد تا بازی به ست چهارم بکشد. در ست چهارم اما این ورامینی‌ها بودند که با نتیجه ۲۵-۱۸ به برتری رسیده و سه بر یک پیروز این بازی خانگی شدند. البته در امتیاز ۱۶-۲۰ ست چهارم باز هم بحث داوری مسابقات حاشیه ساز شد و مشهدی‌ها خصوصاً محمد موسوی نسبت به این تصمیم داور مسابقه اعتراضات زیادی را انجام دادند که با این حال داور اول پس از صحبت با داور دوم از رأی خود بازنگشت. همچنین شعارهای هواداران تیم ورامین بر علیه جبار قوچان‌نژاد سرمربی تیم پیام مشهد باعث شد تا سید محمد موسوی بازیکن سرعتی تیم پیام نسبت به این حرکت هواداران ورامینی عصبی شده و به سمت داور برود. در پایان بازی نیز هواداران ورامین شعارهایی را بر علیه موسوی دادند که بار دیگر جو سالن را بهم ریخت.

دو تیم آماده این روزهای والیبال ایران یکی از زیبا ترین مسابقات فصل را در آمل برگزار کردند. کاله با حمایت هواداران خود شروع خوبی داشت و توانست ست اول را با نتیجه ۲۵ بر ۲۳ به سود خود به پایان برساند اما در ست های بعدی، سایپا به پیروزی رسید تا برنده از زمین خارج شوند. شاگردان اکبری در ست های دوم، سوم و چهارم با نتایج ۲۵ بر ۱۷، ۲۵ بر ۲۰ و ۲۹ بر ۲۷ به پیروزی رسید تا در خانه حریف با برد کار خود را آغاز کرده باشد.

نتایج بازی‌های اول نیمه‌نهایی مرحله پلی‌آف لیگ‌برتر والیبال به قرار زیر است:
شهرداری ورامین ۳ – ۱ پیام مشهد (۲۵-۱۵، ۲۵-۲۰، ۲۴-۲۶ و ۲۵-۱۹)
کاله مازندران ۱ – ۳ سایپا تهران (۲۵-۲۳، ۱۷-۲۵، ۲۰-۲۵ و ۲۷-۲۹)

دیدگاهتان را بنویسید

لطفاً دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید