آریاورزش
هدف این مجله اینترنتی پوشش همه جانبه والیبال ایران و جهان در سطح مردان و بانوان بوده تا بتوانیم به مدد این رشته اخلاق گرا مرزهای فرهنگی را جدای از تعصبات قومی و نژادی چه در سطح ملی و چه جهانی به هم نزدیکتر کنیم.

قوچان‌نژاد: نبود تماشاچیان به چشم آمد/به این برد نیاز داشتیم

به گزارش آریاورزش و به نقل از فارس، جبار قوچان‌نژاد در خصوص پیروزی تیمش در دیدار مقابل نماینده ارومیه اظهار کرد: شهرداری ارومیه چیزی برای از دست دادن نداشت و کاملا انتحاری بازی را آغاز کرد، اما رفته‌رفته هرچه جلوتر رفتیم و تاکتیک حریف را بهتر تشخیص دادیم و حتی ۷ پوئنی که عقب بودیم را جبران کردیم و بازی به نتیجه ۲۳ بر ۲۴ رسید اما دیگر دیر شده‌بود و ست نخست را واگذار کردیم. وی افزود: از ست دوم دستور کاری که از بازیکنانم خواستیم در مقابل تیم زهردار ارومیه اجرا کنند، به خوبی اجرا شد. فراموش نکنیم ارومیه تیمی متحول‌شده بود و پیشرفت خوبی نسبت به نیم‌فصل نخست داشت.

قوچان‌نژاد تاکید کرد: به این برد نیاز داشتیم، زیرا باخت تلخی در هفته گذشته در اراک به ما تحمیل شد. امروز در نبود تماشاچیان و محرومیت و مصدومیت بازیکنان خوشبختانه پیروز‌ شدیم. جای تماشاگران‌مان خالی بود، ما کنار این تماشاچیان زنده‌ایم و نبودشان امروز به شدت حس می‌شد. وی در پایان تصریح کرد: این برد را باید به هواداران تقدیم کنم. گفتنی است در انتهای بازی، به دستور جبار قوچان‌نژاد، بازیکنان پیام به سکوهای خالی مهران ادای احترام کردند و جای هواداران خونگرم مشهدی را خالی کردند.

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد