آریاورزش
هدف این مجله اینترنتی پوشش همه جانبه والیبال ایران و جهان در سطح مردان و بانوان بوده تا بتوانیم به مدد این رشته اخلاق گرا مرزهای فرهنگی را جدای از تعصبات قومی و نژادی چه در سطح ملی و چه جهانی به هم نزدیکتر کنیم.

ترکاشوند: خاتم باتجربه بود اما نقطه ضعف داشت

به گزارش آریاورزش و به نقل از  ایسنا، محمد ترکاشوند پس از پیروزی ۳ بر ۲ تیمش مقابل خاتم اردکان در هفته نوزدهم لیگ‌برتر‌ والیبال، توضیح داد: به هر حال تیم خاتم تیم با تجربه‌ای بود ولی نقطه ضعف‌هایی داشتند که روی این نقاط ضعف خوب کار کردیم و به پیروزی رسیدیم. در دو ست سوم و چهارم افت کردیم و فکر می کنم چندجای خالی که شهرام محمودی انداخت روی روحیه بازیکنان ما تاثیر داشت. در ست سوم هم توپ گیری خوبی انجام دادند که روی روحیه برای ما تاثیرگذار بود.

او ادامه داد: در ست چهارم هم تیم خاتم دریافت‌های خوبی داشت و تیم جوان هم وقتی دفاع میشود خیلی زود ارور می‌دهد ولی آنها برعکس ما بودند و در ست سوم و‌ چهارم نتوانستیم تمرکز داشته باشیم. داوری هم خوب بود ولی همان یک اشتباه در ست چهارم هم روی تیم ما تاثیر گذاشت. اما در ست پنجم سعی کردیم خوب استارت بزنیم و سرویس‌های خوبی زدیم تا اینکه خوشبختانه توانستیم پیروز بازی باشیم.

سرمربی تیم پیکان در پاسخ به این سوال که چرا بازی امروز نیم ساعت زودتر برگزار شد؟ توضیح داد: این مسئله درخواست تیم اردکان بود تا به پروازشان برسند و ما هم همکاری کردیم، هرچند که حتی نیم ساعت هم برای ما زیاد است.

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد