آریاورزش
هدف این مجله اینترنتی پوشش همه جانبه والیبال ایران و جهان در سطح مردان و بانوان بوده تا بتوانیم به مدد این رشته اخلاق گرا مرزهای فرهنگی را جدای از تعصبات قومی و نژادی چه در سطح ملی و چه جهانی به هم نزدیکتر کنیم.

هفته هجدهم لیگ؛ از برد بزرگ دورنا تا پیروزی پیکان در دوئل خودروسازان

به گزارش آریاورزش، هفته هجدهم  لیگ برتر والیبال با برگزاری ۶ مسابقه به میزبانی ورامین، تهران، اردکان، آمل، ارومیه و اراک انجام شد تا رقابت های جذاب لیگ با نتایج جالبی ادامه پیدا کند.

شهرداری ورامین ۳ – شهرداری ارومیه یک

ورامینی ها همچنان روی دور برد هستند و در خانه موفق شدند به یک برد ارزشمند برابر شهرداری ارومیه قعر جدولی دست پیدا کنند. شاگردان محمدی راد هر چند ست سوم را واگذار کردند اما در ست های اول و دوم برنده بودند و در ست چهارم نیز بعد از یک رقابت نزدیک به برتری رسیدند تا به این ترتیب همچنان در صدر باشند. ورامین با ۱۵ برد و ۴۵ امتیاز صدر جدول را در اختیار دارد و ارومیه تنها با ۳ برد و ۱۲ امتیاز در رده ۱۱ قرار دارد.

پیکان ۳ – سایپا ۲

دوئل جذاب دو تیم قدیمی لیگ در خانه والیبال بعد از کش و قوس های فراوان با پیروزی پیکان همراه شد. پیکانی ها در این دیدار ست های دوم و چهارم را با برتری به پایان رساند و سایپا برنده ست های اول و سوم شد تا به این ترتیب برنده این مسابقه در ست پنجم مشخص شود. در ست پنجم این دیدار تیم پیکان با نتیجه ۱۷ بر ۱۵ برنده شد تا برنده این دیدار جذاب باشد و همچنان جدی ترین تعقیب کننده ورامینی ها برای رسیدن به صدر جدول  است. پیکانی ها با ۱۴ برد و ۴۱ امتیاز توانستند جایگاه خود را  در رده دوم محکم کنند. سایپا نیز نهمین شکست خود را متحمل شد و با این یک امتیازی که گرفت در رده هشتم باقی ماند.

پیکان - سایپا / لیگ برتر والیبال 97
پیکان – سایپا / لیگ برتر والیبال ۹۷

خاتم اردکان ۳- شهرداری تبریز صفر

اردکانی ها هفته گذشته در خانه سایپا را شکست دادند و این هفته نیز موفق شدند شهرداری تبریز را از پیش رو بردارند. نماینده اردکان در این دیدار در اکثر امتیازات از حریف خود پیش بود و توانست با حداقل دردسر و با برد برنده از زمین خارج شود تا به این ترتیب یک برد شیرین را کسب کرده باشد. اردکانی ها با ۳۵ امتیاز همچنان در رده سوم ماندند و شهرداریچی های تبریزی در رتبه دهم باقی ماندند.

کاله مازندران ۳ – عقاب نهاجا صفر

کاله در خانه هم موفق به کسب پیروزی شد تا همچنان نتایج خوب این تیم در نیم فصل دوم ادامه داشته باشد. آملی ها در خانه و با حمایت هواداران خود در هر سه ست قاطعانه ظاهر شدند و در نتیجه با برد در هر سه ست زمین را ترک کردند. کاله ای ها با این برد ۲۸ امتیازی شدند و رتبه چهارم را در اختیار دارند. عقاب نهاجا که متشکل از سربازان والیبالیست است و خود را برای مسابقات جهانی سیزم آماده می کند، در رده ۱۲ با ۳ برد و ۹ امتیاز باقی ماندند.

مسابقه والیبال شهرداری تبریز و کاله آمل (پلی‌آف لیگ برتر ۹۶)

دورنا ارومیه ۳ – شهرداری گنبد صفر

تیم جوان دورنا موفق شد در خانه اولین برد فصل را کسب کند تا به این ترتیب یک برد شیرین و با ارزش را در خانه کسب کرده باشد. گنبدی ها که انگیزه زیادی برای جبران شکست هفته قبل خود داشتند، این هفته نتوانستند در ارومیه به برتری برسند تا به این ترتیب برد بزرگ هفته در ارومیه رقم بخورد. بهترین و بزرگترین برد این هفته نصیب دورنای جوان شد اما باز هم این جوانان اینده دار رتبه اخر جدول هستند. گنبدی های رده ششمی بعد از فولادی های سیرجانی ۹ برد و ۲۷ امتیاز قرار دارند.

 

شهروند اراک ۳ – پیام خراسان یک

پیام خراسان در دومین دیدار متوالی خارج از خانه شکست خورد تا به این ترتیب از رده های بالای جدول فاصله بگیرد. شهروند اراک در خانه توانست با وجود شکست در ست اول و در اختیار نداشتن هواداران خود در ست های بعدی جبران کند و به این ترتیب برد بزرگ هفته را کسب کرد. اراکی ها که نیم فصل متفاوتی را دارند رتبه نهم و پیامی ها در رتبه هفتم قرار دارند.

تصاویر دیدار فینال شهرداری جوان ارومیه و شهرداری اراک

نتایج کامل هفته هجدهم به شرح زیر است:

🔸کاله مازندران ۳⃣ – ۰⃣ عقاب نهاجا

۱⃣ ۲۵ – ۱۸ کاله
۲⃣ ۲۵ – ۱۵ کاله
۳⃣ ۲۵ – ۲۳ کاله

🔸شهرداری ورامین ۳⃣ – ۱⃣ شهرداری ارومیه

۱⃣ ۲۵ – ۲۱ ش.ورامین
۲⃣ ۲۵ – ۲۱ ش.ورامین
۳⃣ ۲۱ – ۲۵ ش.ارومیه
۴⃣ ۲۵ – ۲۲ ش.ورامین

🔸درنا ارومیه۳⃣ – ۰⃣ شهرداری گنبد

۱⃣ ۳۱ – ۲۹ درنا
۲⃣ ۲۵ – ۲۰ درنا
۳⃣ ۲۹ – ۲۷ درنا

🔸شهروند اراک ۳⃣ – ۱⃣ پیام خراسان

۱⃣ ۲۱ – ۲۵ پیام
۲⃣ ۲۵ – ۲۱ شهروند
۳⃣ ۲۵ – ۲۳ شهروند
۴⃣ ۲۵ – ۲۳ شهروند

🔸پیکان تهران ۳⃣ – ۲⃣ سایپا تهران

۱⃣ ۱۷ – ۲۵ سایپا
۲⃣ ۲۵ – ۱۸ پیکان
۳⃣ ۲۱ – ۲۵ سایپا
۴⃣ ۲۵ – ۱۹ پیکان
۵⃣ ۱۷ – ۱۵ پیکان

🔸خاتم اردکان ۳⃣ – ۰⃣ شهرداری تبریز

۱⃣ ۲۵ – ۲۱ خاتم
۲⃣ ۲۵ – ۱۹ خاتم
۳⃣ ۲۵ – ۲۳ خاتم

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد