به گزارش روابط عمومی باشگاه دورنای اورمیه محمد ترکاشوند سرمربی تیم پیکان تهران در گفت و گو با خبرنگار باشگاه : امروز شاهد تیم متفاوتی نسبت به نیم فصل اول از تیم دورنا شاهد بودیم بودیم و جا دارد به آقای وکیلی بابت این همه پیشرفت در تیم نوجوانش تبریک گفت با وجود اینکه این تیم بازی های گذشته اش را واگذار کرده رشد جشمگیری داشتن
در دو ست شگفت زده مان کردند من به شخصه انتظار این نوع بازی زیبا را از نوجوانان نداشتم و در کل عامل برتری ما تجربه بیشتر بازیکنانم بود که خدا را شکر نتیجه به نفع ما تمام شد ولی از بازی تیمم اصلا راضی نبودم و امروز روز خوب والیبال ما نبود. در ست سوم و چهارم با تغییراتی که در ترکیب ایجاد کردیم دیگر عامل برتری ما در این بازی بود.
دورناها در برخی از فاکتور ها خوب ظاهر شدند مانند سرعتی زن ها و دریافت کننده های قدرتی عالی بودن و در فاکتور سرویس و های بال مدافعین و دریافت کننده های ما را دچار مشکل کردند .
وی در مورد وضعیت وحید والی پشت خط زن جدیدشان و علت غیبت آرمین تشکری ادامه داد :

وحید والی از نیم فصل به تیم ما اضافه شده و منتظر ارمانی شدن بدنش بودیم که امروز در اولین حضورش عملکرد قابل قبولی داشت و امیدواریم در سرویس و دفاع نیز عملکردش بهتر شود ، آرمین تشکری بدلیل مصدومیت زانو دومین هفته غیبتش را پشت سر گذاشت و امیدواریم به زودی با رفع مصدومیت به کمک تیم بیاید.

دیدگاهتان را بنویسید

لطفاً دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید