آریاورزش
هدف این مجله اینترنتی پوشش همه جانبه والیبال ایران و جهان در سطح مردان و بانوان بوده تا بتوانیم به مدد این رشته اخلاق گرا مرزهای فرهنگی را جدای از تعصبات قومی و نژادی چه در سطح ملی و چه جهانی به هم نزدیکتر کنیم.

پوریا یلی : تلاش کردیم ولی نتیجه آنگونه که ما میخواستیم نشد

زهرا سهیلی پور به گزارش آریاورزش پیکان در هفته دوازدهم لیگ برتر مقابل شهرداری تبریز تن به شکست داد در همین رابطه پوریا یلی در گفتگو با خبرنگار آریاورزش اظهار کرد:

تیم تبریز برای برد به میدان آماده بود و بازی خوبی هم داشت البته ما هم همه تلاش خودمان را کردیم ولی نتیجه آنگونه که ما میخواستیم نشد و ۳-۱ بازی را واگذار کردیم البته امیدواریم بتوانیم در بازی های آینده جبران کنیم.

ما از لحاظ تک تک بازیکنان بخواهیم بسنجیم از بازیکنان تبریز برتری هایی داشتیم ولی ورزش است دیگر. یک جاهایی خواستیم ببریم ولی آنها خیلی خوب بازی کردند و نتیجه واگذار شد.

یلی در خصوص داوری این دیدار هم عنوان کرد: به هر حال ما بازیکن هستیم بهتر است در مورد داوری نظری ندهیم. یک جاهایی امتیاز باید برای ما می شد که نشد. یک جاهایی باید به نفع تبریز میشد که نشد ولی در کل داوری بد نبود

پوریا یلی درخصوص استفاده از سیستم ویدپو چک در این دیدار پرتنش گفت: مسلما زمانی که بیشتر بازیکنان باتجربه هستند اکثر آبشارها و اسپک ها را به سرپنجه دفاع می زنند یا در خیلی موارد توپ بااختلاف خیلی کمی به اوت می رود برای همین ویدئو چک در این مواقع واقعا می تواند کمک بزرگی باشد.

یلی مورد بازی بعدی پیکان نیز گفت: بازی بعدی ما در خانه والیبال مقابل شهروند اراک برگزار خواهد شد. شهروند عملکرد خوبی تا بدین جا داشته و در اراک با نتیجه ۳-۱ از سد سایپا گذشته است. اما خب بالاخره ورزش است تیمی که قصد برنده شدن دارد باید از همه توان در زمین استفاده کند تا بتوند به آن نتیجه ایده آلی که می خواهد برسد

یلی در مورد درگیری لفظی زیر تور بین حسینی و تشکری نیز عنوان کرد: هیچ تیمی دوست ندارد ببازد و به آب و آتش می زند که نتیجه را به نفع خود تمام کند لذا درگیری لفظی گاهی پیش می آید ولی بهتر است که خیلی حرکاتی که شایسته ورزش ما نیست دیگر انجام نشود.

1 نظر
  1. pisanie prac می گوید

    Zagadnienie ciekawe, artykuł doskonałe przedstawia wszelkie kwestie związane z tematem.
    Jedynie brak mi opinii autora.

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد