زهرا سهیلی پور/به گزارش آریاورزش سهند الله‌وردیان، بازیکن سرعتی تیم شهرداری تبریز پس از پیروزی تیمش مقابل پیکان در هفته دوازدهم لیگ برتر ۹۷ به خبرنگار آریاورزش گفت:

بازی خوبی بود، تیم پیکان را خیلی خوب آنالیز کرده بودیم و طبق آنالیزمان هم بازی کردیم. همیشه خوب آنالیز می‌کردیم ولی نمی‌توانستیم خوب بازی کنیم و عملکردمان در زمین بد بود. در واقع نمی‌توانستیم برنامه‌های کادر فنی را اجرا کنیم.

‌ مدافع شهرداری تبریز ادامه داد: به نظرم تیم خوبی داریم، واقعا تیم ما شایسته این نتایج نیست، جایگاه ما باید خیلی بالاتر از این حرف‌ها باشد. پیکانی‌ها هم امروز خوب بازی کردند ولی خب ما بهتر کار کردیم و شایسته این پیروزی بودیم.

‌ داوری هم خوب بود، من هیچ نظری در مورد داوری نمی‌دهم. همانطور که بازیکنان اشتباه می‌کنند، داور هم حق اشتباه دارد. به هر حال اشتباه است و پیش می‌آید، اشتباه به آن صورت تأثیرگذار نداشت.

‌ ‌او در خصوص بحث زیر تور بازیکنان گفت: همه بچه‌ها در همه تیم‌ها با هم رفیق هستند. بحث آنچنانی نبود، بچه‌ها داشتند صحبت می‌کردند، داور هم فکر کرد بحثی پیش آمده، به هر حال بچه‌های کوچکتر یک مقدار احترام بزرگترها را داشته باشند بهتر است. مصطفی شریفات بازیکنی است که در المپیک بازی کرده و عضو تیم ملی بوده است. کوچکترها یک مقدار احترام بزرگترها را باید حفظ کنند.

وی در مورد شرایط تیمش در نیم‌فصل دوم گفت: قطعا اگر مسئولین باشگاه تبریز یک مقدار به تیم رسیدگی کنند و شرایط مالی بهتر شود، قطعا نیم‌فصل متفاوت‌تری از شهرداری تبریز خواهیم دید. به نظرم تیم ما شایستگی آمدن به جمع چهار تیم برتر را دارد.
فعلا هیچ دریافتی از باشگاه نداشتیم. یک قول‌هایی می‌دهند، ولی امید به خدا تا ببینیم چه می‌شود.

11 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

لطفاً دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید