به گزارش آریاورزش، امشب از ساعت ۲۰:۳۰ دیدار هفته دوازدهم سوپر لیگ ایتالیا بین مودنا و سیه‌نا برگزار خواهد شد. خولیو ولاسکو سرمربی مودنا، پیش از آغاز این دیدار اظهار کرد:

“از سیه نا ترسی نداریم، اما آنها تیمی هستند که در آخرین بازی خود خیلی عالی کار کردند و سرعت خوبی دارند. آنها دارای یک پاسور بزرگ و قطر پاسوری مثل هرناندز هستند که می تواند خطرناک باشند. در نتیجه باید فوق العاده بازی کنیم تا بتوانیم پیروز شویم و ۳ امتیاز ارزشمند را کسب کنیم.”

ولاسکو در خصوص حضور سعید معروف در ایتالیا گفت: “به محض اینکه فهمیدم او قرار است به ایتالیا بیاید به او پیغام دادم و تبریک گفتم و برایش آرزوی موفقیت کردم. من سه سال سرمربی تیم ملی ایران بودم، معروف شخصیت والایی دارد. او باهوش، دقیق و از لحاظ فنی شگفت انگیز است. خوشحالم که او اینجاست و به نظرم سعید یکی از بهترین پاسورهای دنیاست.”

ولاسکو در پایان عنوان کرد: “امید زیادی به رشد بعضی از بازیکنانم دارم. هواداران انتظارات زیادی دارند که ما باید به آن عمل کنیم. آنها نه فقط به خاطر پیروزی، بلکه بابت نوع نگرش، اراده و میل و رغبتی که برای پیروزی وجود دارد شور و هیجان زیادی دارند و من هم امیدوارم این تیم بتواند این شور و هیجان را القا کند. برای اینکه چه تیم ما ببرد و چه ببازد، ما هر چه در توان داشتیم گذاشتیم.”

دیدگاهتان را بنویسید

لطفاً دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید