شهرداری اراک

📃 نقدی سرمربی فصل قبل اراک به کمک خداپرست رفت

به گزارش “آریاورزش” و به نقل از فدراسیون والیبال، سکان هدایت تیم شهرداری ارومیه در رقابت های لیگ برتر امسال در دست ساسان خداپرست است و حدود یک هفته ای می شود که علی نقدی به عنوان دستیار اول درکادر فنی این تیم حضور پیدا کرده است. علی نقدی فصل گذشته به عنوان سرمربی در تیم شهرداری اراک حضور در لیگ برتر والیبال را تجربه کرد اما به دلیل مشکلات مالی باشگاه وی امسال از همراهی با این تیم ممانعت کرد و به ارومیه رفت. حدود یک هفته از آغاز تمرینات آماده سازی تیم والیبال شهرداری ارومیه برای حضوری قدرتمند در لیگ برتر...

📃 گل بود به سبزه نیز آراسته شد

ونلین کادانکوف، بازیکن بلغاری تیم والیبال شهرداری اراک از این تیم به فدراسیون جهانی والیبال شکایت کرد.

📝 پارسه همچنان امیدوار به صعود به پلی آف

پارسه تهران توانست با یک بازی بی نقص شهرداری اراک را ببرد

📷 گزارش تصویری دیدار کاله مازندران و شهرداری اراک

برای مشاهده گالری تصاویر به این مطلب بروید

📝 شهرداری اراک از پس یاران جوان کاله برنیامد !

تیم کاله آمل در هفته نهم دور برگشت سی امین دوره مسابقات والیبال قهرمانی کشور سه بر یک برابر تیم شهرداری اراک به پیروزی رسید.

📝 گزارش عملکرد هفته چهاردهم لیگ برتر والیبال مردان

هفته چهاردهم لیگ برتر والیبال مردان موسوم به جام "شهدای منا"، امروز چهارشنبه ۸ دی ماه ۱۳۹۵، با برگزاری ۶ دیدار در شهرهای تهران (۲ دیدار)، اراک، اردکان، آمل و تبریز پیگیری شد.

🎙 تغییر در ترکیب تیم شهرداری اراک در آستانه دور برگشت

سرمربی تیم والیبال شهرداری اراک از جذب چند بازیکن برای تقویت این تیم خبر داد

🎙 علیرضا نادی : تیم ما بازیکنان خوب و بدون حاشیه ای دارد

بازیکن تیم والیبال شهرداری اراک اظهار کرد حمایت لازم از آنها صورت نمی‌گیرد و اگر شرایط اینگونه باشد، شاید در تمرینات شرکت نکنند.

📝 گزارش و نتیجه نهایی هفته آخر دور رفت رقابت های لیگ برتر والیبال مردان

از چهارچوب رقابتهای لیگ برتر والیبال ۹۵، یادواره شهدای منا، در آخرین دیدار نیم فصل و در حالیکه رقابت سختی بین صدرنشینان، جایگاه قهرمان نیم فصل را مشخص خواهد کرد، دیدارهای هفته یازدهم در شهرهای والیبال خیز کشورمان (تهران، تبریز، ارومیه، آمل و اردکان) پیگیری شد.

🎙 سرمربی تیم والیبال شهرداری اراک : بچه ها در اجرا ضعیف عمل کردند

سرمربی تیم والیبال شهرداری اراک گفت: در اواسط فصل بازیکنان از لحاظ باور به خود و اعتماد به نفس دچار مشکل شدند و این امر تا الان ادامه دارد.

📝 بررسی تحلیلی رقابت های هفته دهم لیگ برتر والیبال مردان

هفته دهم رقابت های لیگ برتر والیبال مردان در روز چهارشنبه هفدهم آذر ماه با برگزاری شش دیدار در شهرهای تهران (دو دیدار)، ساری، گنبد، ورامین و اراک پیگیری شد.

آخرین مطالب