آریاورزش
هدف این مجله اینترنتی پوشش همه جانبه والیبال ایران و جهان در سطح مردان و بانوان بوده تا بتوانیم به مدد این رشته اخلاق گرا مرزهای فرهنگی را جدای از تعصبات قومی و نژادی چه در سطح ملی و چه جهانی به هم نزدیکتر کنیم.

اظهارات سرمربی و کاپیتان استرالیا پس از عدم صعود به المپیک

به گزارش اختصاصی آریاورزش، روبرتو سانتیلی سرمربی ایتالیایی تیم ملی استرالیا که از باخت تیمش بسیار ناراحت بود گفت: «اظهار نظر درباره این بازی بسیار سخت است. در تمام طول تورنمنت زحمات زیادی کشیده بودیم و منتظر بودیم تا نتیجه این زحمات را امروز ببینیم. دقیقا در جایی که شانس صعود داشتیم تیم ما به یکباره غش کرد و از هوش رفت. به عنوان سرمربی تیم مسئولیت عملکرد بد بازیکنان را به عهده می‌گیرم.»
oq-poland-australia-2016-10

همچنین تامس ادگار کاپیتان تیم ملی استرالیا بعد از اینکه تیمش با شکست مقابل لهستان از راهیابی به دیدارهای المپیک باز ماند در نشست خبری گفت: «باختی ویرانگر بود. شانس این را داشتیم که به المپیک برویم. لهستان تیم بسیار قدرتمندی است و بازیکنان این تیم در بالاترین سطح جهانی هستند. کمی سرافکنده هستم، کمی هم خالی از حرف. واقعا نمی‌دانم چگونه و با چه کلماتی بازی امروز را توصیف کنم.»oq-poland-australia-2016-7

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد