تیم ملی والیبال زیر ۲۳ سال ایران رقبای خود در قهرمانی جهان را شناخت

به گزارش آریاورزش، دومین دوره مسابقات والیبال قهرمانی مردان زیر ۲۳ سال جهان از دوم تا نهم شهریور ماه به میزبانی شهر دبی امارات برگزار می شود.

در این دوره از رقابت ها ۱۲ تیم در ۲ گروه شرکت می کنند که تیم ملی والیبال زیر ۲۳ سال ایران در گروه B با تیم های کوبا، مکزیک، روسیه، تونس و ترکیه همگروه است.

در گروه A این رقابت ها نیز تیم های ملی امارات (میزبان)، آرژانتین، برزیل (قهرمان دوره گذشته)، مصر، ایتالیا و کره جنوبی به رقابت با یکدیگر می پردازند.

شاگردان پیمان اکبری سرمربی تیم ملی والیبال زیر ۲۳ سال ایران در دیدار افتتاحیه این مسابقات به مصاف تیم ملی زیر ۲۳ سال تونس می روند.

این رقابت ها در دو سالن ورزشی شیخ راشد مکتوم در مجموعه ورزشی حمدان و باشگاه النصر برگزار می شود.

تیم ملی والیبال زیر۲۳ سال ایران
تیم ملی والیبال زیر۲۳ سال ایران

برنامه کامل دومین دوره مسابقات والیبال قهرمانی مردان زیر ۲۳ سال جهان به وقت تهران به قرار زیر است:

– دوشنبه دوم شهریور ماه:

ساعت ۱۴:۳۰؛ ایران – تونس (گروه B)

ساعت ۱۶:۳۰؛ آرژانتین – کره جنوبی (گروه A)

ساعت ۱۷؛ روسیه – ترکیه (گروه B)

ساعت ۱۹؛ برزیل – مصر (گروه A)

ساعت ۱۹:۳۰؛ کوبا – مکزیک (گروه B)

ساعت ۲۳:۰۰؛ امارات – ایتالیا (گروه A)

– سه شنبه سوم شهریور ماه:

ساعت ۱۶:۳۰؛ کره جنوبی – ایتالیا (گروه A)

ساعت ۱۶:۳۰؛ مکزیک – تونس (گروه B)

ساعت ۱۹:۰۰؛ آرژانتین – مصر (گروه A)

ساعت ۱۹:۰۰؛ کوبا – ترکیه (گروه B)

ساعت ۲۱:۳۰؛ امارات – برزیل (گروه A)

ساعت ۲۱:۳۰؛ ایران – روسیه (گروه B)

چهارشنبه چهارم شهریور ماه:

ساعت ۱۶:۳۰؛ برزیل – ایتالیا (گروه A)

ساعت ۱۶:۳۰؛ روسیه – ترکیه (گروه B)

ساعت ۱۹:۰۰؛ امارات – آرژانتین (گروه A)

ساعت ۱۹:۰۰؛ ایران – کوبا (گروه B)

ساعت ۲۱:۳۰؛ کره جنوبی – مصر (گروه A)

ساعت ۲۱:۳۰؛ مکزیک – ترکیه (گروه B)

پنجشنبه پنجم شهریورماه:

ساعت ۱۶:۳۰؛ مصر – ایتالیا (گروه A)

ساعت ۱۶:۳۰؛ ترکیه – تونس (گروه B)

ساعت ۱۹:۰۰؛ امارات – کره جنوبی (گروه A)

ساعت ۱۹:۰۰؛ ایران – مکزیک (گروه B)

ساعت ۲۱:۳۰؛ برزیل – آرژانتین (گروه A)

ساعت ۲۱:۳۰؛ روسیه – کوبا (گروه B)

جمعه ششم شهریور ماه : کلیه تیم های شرکت کننده استراحت دارند

شنبه هفتم شهریور ماه:

ساعت ۱۶:۳۰؛ آرژانتین – ایتالیا (گروه A)

ساعت ۱۶:۳۰؛ کوبا – تونس (گروه B)

ساعت ۱۹:۰۰؛ برزیل – کره جنوبی (گروه A)

ساعت ۱۹:۰۰؛ روسیه – مکزیک (گروه B)

ساعت ۲۱:۳۰؛ امارات – مصر (گروه A)

ساعت ۲۱:۳۰؛ ایران – ترکیه (گروه B)

پس از پایان دور مقدماتی تیم های شرکت کننده در هر گروه بر اساس امتیازات کسب شده، رتبه بندی می شوند و دو تیم برتر هر گروه به مرحله نیمه نهایی صعود خواهند کرد.

یکشنبه هشتم شهریورماه تیم های اول و دوم هر گروه به صورت ضربدری با هم مسابقه می دهند. تیم های پیروز به دیدار نهایی و تیم های بازنده به مسابقه رده بندی این رقابت ها صعود می کنند که روز دوشنبه نهم شهریورماه این دو مسابقه برگزار می شود و با معرفی چهار تیم برتر، این رقابت ها پایان می یابد.

Porno Gratuit Porno Français Adulte XXX Brazzers Porn College Girls Film érotique Hard Porn Inceste Famille Porno Japonais Asiatique Jeunes Filles Porno Latin Brown Femmes Porn Mobile Porn Russe Porn Stars Porno Arabe Turc Porno caché Porno de qualité HD Porno Gratuit Porno Mature de Milf Porno Noir Regarder Porn Relations Lesbiennes Secrétaire de Bureau Porn Sexe en Groupe Sexe Gay Sexe Oral Vidéo Amateur Vidéo Anal
Wwwxxxx downlod xxx video mula-landi