آریاورزش
هدف این مجله اینترنتی پوشش همه جانبه والیبال ایران و جهان در سطح مردان و بانوان بوده تا بتوانیم به مدد این رشته اخلاق گرا مرزهای فرهنگی را جدای از تعصبات قومی و نژادی چه در سطح ملی و چه جهانی به هم نزدیکتر کنیم.

گزارش تصویری: نوجوانان والیبال قبل از اعزام به مسابقات جهانی به پابوس امام رضا رفتند

به گزارش آریاورزش و به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، تیم ملی والیبال نوجوانان ایران خود را برای حضور شایسته در مسابقات قهرمانی جهان که به میزبانی آرژانتین برگزار خواهد شد، آماده می کند.
برنامه های فرهنگی از محور های اصلی آماده سازی این تیم برای حضور در رقابت ها جهانی است و به همین منظور تیم ملی والیبال نوجوانان صبح دیروز یکشنبه راهی مشهد مقدس شد.
بازیکنان و کادر فنی این تیم قبل ظهر امروز در حرم رضوی بودند و در خلوت خود به راز و نیاز با امام هشتم شیعیان پرداختند.

avch-2015-u19-team-at-mashhad12
بازدید از دیگر امکان حرم رضوی مانند موزه ها، نمایشگاه و مراکز توریستی از دیگر برنامه های این تیم قبل از ظهر بود و اعضای کاروان والیبال نوجوانان ایران نیز ناهار را میهمان حضرت بودند و غذای حضرتی میل کردند.
این برنامه ها با هماهنگی جواد فخار رییس هیات والیبال استان خراسان رضوی انجام شد و در ادامه تیم ملی والیبال نوجوانان در شاندیز شهر توریستی که در ۳۰ کیلومتری مشهد قرار دارد، میهمان ویژه دستمالچیان والیبالیست خوب و قدیمی شهر مشهد بودند.
تیم ملی والیبال نوجوانان امشب ساعت ۲۲ به تهران باز خواهد گشت.

[box type=”success” align=”aligncenter” class=”” width=””]برای مشاهده هر یک از تصاویر در سایز بزرگ بر روی آن کلیک کنید و چند لحظه صبر کنید تا گالری به طور کامل بارگذاری شود.به هنگام مشاهده گالری می توانید از غلطانک ماوس (mouse-wheel) برای جابجایی بین تصاویر استفاده کنید.در ضمن برای مشاهده تصاویر به صورت تمام صفحه می توانید کلید F11 را بر روی کی بورد خود بفشارید.[/box]

روابط عمومی فدراسیون
یکشنبه ۱۱ مردادماه ۱۳۹۴
مشهد مقدس /عکاس: محسن بخشنده

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد