نتایج و رده بندی هفته سوم لیگ دسته یک مردان/ اسامی داوران و ناظران هفته چهارم

به گزارش آریاورزش هفته سوم لیگ دسته یک مردان جمعه با هشت دیدار پیگیری شد و تیم‌های گیتی پسند اصفهان و گل‌گهر سیرجان در صدر جدول دو گروه باقی ماندند.

در گروه نخست این رقابت‌ها تیم‌های همای عقاب تهران، کندوان شمال نور، افق قم و شهداب جوان یزد برابر حریفان به پیروزی رسیدند. در گروه دوم نیز تیم‌‌های گل‌‌گهر سیرجان، ایرانشید چالوس، رعد پدافند هوایی و وارنا گیلان حریفان خود را شکست دادند.

تیم‎های توپکا (گروه A) و اسپورت هوشیار تبریز (گروه B) این هفته استراحت داشتند.

در پایان هفته سوم لیگ دسته یک مردان گیتی‌پسند اصفهان به رغم شکست برابر کندوان شمال نور بازهم در صدر جدول باقی ماند. در گروه دوم نیز تیم گل‌گهر سیرجان با شکست نماینده مرودشت با سه برد و 9 امتیاز صدرنشین ماند.

**  نتایج کامل هفته سوم لیگ دسته یک مردان به شرح زیر است:

گروه A
شهداب جوان یزد 3 – آریا تنکابن صفر (25 بر 19، 25 بر 18 و 25 بر 20)
کندوان شمال نور 3 – گیتی پسند اصفهان یک (25 بر 22، 25 بر 18، 23 بر 25 و 25 بر 23)
چادر ملو 2 – افق قم 3 (25 بر 20، 30 بر 32، 25 بر 15، 19 بر 25، 12 بر 15)
همای عقاب تهران 3- قارتال سرعین صفر (25 بر 13، 25 بر 18 و 25 بر 20)

گروه B
تخت جمشید مرودشت یک – گل‌‌گهر سیرجان 3 (19 بر 25، 25 بر 19، 21 بر 25 و 22 بر 25)
ایرانشید چالوس 3 – ستاره طبرستان نوشهر 2 (25 بر 15، 21 بر 25، 25 بر 20، 20 بر 25 و 15 بر 10)
سرو قامتان همدان یک – رعد پدافند هوایی 3 (18 بر 25، 26 بر 24، 23 بر 25 و 16 بر 25)
وارنای گیلان 3 – مقاومت بسیج 2 (24 بر 26، 27 بر 25، 25 بر 23، 20 بر 25 و 15 بر 5)

** رده‌بندی تیم‌های لیگ دسته یک در پایان هفته سوم بدین شرح است:

گروه A
1) گیتی پسند اصفهان / 2 برد و 6 امتیاز
2) آریا تنکابن / 2 برد و 6 امتیاز
3) توپکا / 2 برد و 5 امتیاز
4) افق قم / 2 برد و 5 امتیاز
5) کندوان شمال نور / 1 برد و 4 امتیاز
6) شهداب جوان یزد/ 1 برد و 3 امتیاز
7) همای عقاب تهران / 1 برد و 3 امتیاز
8) چادر ملو / بدون برد یک امتیاز
9) قارتال سرعین / بدون برد و امتیاز

گروه B
1) گل‌گهر سیرجان / 3 برد و 9 امتیاز
2) وارنای گیلان / 3 برد و 7 امتیاز
3) رعد پدافند هوایی / 2 برد و 6 امتیاز
4) اسپورت هوشیار تبریز / 1 برد و 3 امتیاز
5) سروقامتان همدان / 1 برد و 3 امتیاز
6) مقاومت بسیج / 1 برد و 3 امتیاز
7) ایرانشید چالوس / 1 برد و 2 امتیاز
8) ستاره طبرستان نوشهر / بدون برد و 3 امتیاز
9) تخت جمشید مرودشت / بدون برد و امتیاز

اسامی داوران و ناظران دیدارهای هفته چهارم لیگ دسته یک مردان روز سه شنبه 9 آذرماه 1400 به قرار زیر است:

گروه A

اردبیل، سالن شهید آسمانی، ساعت 15

افق قم – شهداب جوان یزد

ناظر فنی: حمید ساداتی، ناظر داوری: علی آژنگ، داور اول: قادر صادقی و داور دوم: مرتضی ندرلو

زرین‌شهر، سالن ورزشی آموزش و پرورش، ساعت 16

گیتی‌پسند اصفهان – توپکا

ناظر فنی: عزیزاله نستوهی، ناظر داوری: روح‌اله شهنی، داور اول: امید فولادی‌وندا و داور دوم: رضا ناصری‌نژاد

تهران، سالن ورزشی شهدای نهاجا، ساعت 16

همای عقاب تهران – چادرملو

ناظر فنی: رضا قمبری، ناظر ویژه: احمد شوشتری، ناظر داوری: هدایت میهن‌دوست، داور اول: علی‌اکبر پاکدلان و داور دوم: سیدمرتضی مشهدی

اردبیل، سالن شهید آسمانی، ساعت 18

قارتال سرعین- کندوان شمال‌نور

ناظر فنی: منصور عبداللهی، ناظر داوری: بهروز یثربی، داور اول: اصغر میرزایی و داور دوم: وحید سبک‌خیز

گروه B

نوشهر، سالن پهلوان رنگرز، ساعت 16

ستاره طربستان نوشهر- اسپورت هوشیار تبریز

ناظر فنی: مجید علیزاده، ناظر داوری: عیسی مخدومی، داور اول: احمد سرمست و داور دوم: مجید علامه‌یادگاری

تهران، سالن پدافند هوایی، ساعت 16

رعد پدافند هوایی- تخت جمشید مرودشت

ناظر فنی: اسدا.. شاهمرادزاده، ناظر داوری: مرتضی نعمتی، داور اول: محمد آقایی و داور دوم: محمد توکلی

تهران، سالن 9 دی مقاومت، ساعت 16

مقاومت بسیج – ایرانشید چالوس

ناظر فنی: ناصر آقازاده، ناظر داوری: علی یاوری، داور اول: داود نافعی و داور دوم: رضا بهنیا

لنگرود، سالن الغدیر، ساعت 16

وارنا گیلان – سروقامتان همدان

ناظر فنی: علیرضا داودی، ناظر داوری: جواد جاودانی، داور اول: مهرداد شوشتری و داور دوم: سجاد خان‌بابازاده

Wwwxxxx downlod xxx video mula-landi