آغاز مسابقات زیر 16 ساله‌ها/ والیبال ساحلی

به گزارش آریاورزش نخستین روز مسابقات والیبال ساحلی قهرمانی کشور زیر 16 سال امروز (پنج‌شنبه) با 23 دیدار در مشهد پیگیری شد.

مسابقات والیبال ساحلی قهرمانی رده‌های مختلف سنی کشور از 18 مهرماه در مشهد آغاز شده است و در این چارچوب رقابت پسران زیر 16 سال از امروز (پنج‌شنبه) با حضور 29 تیم آغاز شد.

مرحله مقدماتی این مسابقات از صبح امروز در هشت گروه زیر (سه گروه سه تیمی و پنج گروه هشت تیمی) آغاز شد و در نخستین روز 23 مسابقه برگزار شد و نتایج زیر به دست آمد:

گلستان (نوری – رستگار) 2 – البرز ( ناصری – سرحدی) صفر

تهران (مومنی مقدم-کربلائی) 2 منطقه آزاد انزلی (سنگاچینی – بحری) صفر

گیلان (رادی -احمدی) صفر – کرمانشاه ( نادری – حقانی) 2

مرکزی (خسروی – زارعی) صفر – مازندران ( زمانی – مقیمی ) 2

یزد (کاظمیان – هادیان) صفر – منطقه ویژه دوغارون (نیک اندیش – قصابیان) 2

خراسان شمالی (مرتضوی – یوسفی) یک – خوزستان (رشت بزرگ – یزدان زاده) 2

گلستان (سالمی- سقلی) 2 – کرمانشاه (یاوری – نیازی) صفر

قزوین (بحرکاظمی – بحرکاظمی) 2 – خراسان رضوی (بیجاری – آشتی‌بر)

هرمزگان (ناصری – طالبی) 2 – مرکزی (احمدی – طهماسبی) صفر

گیلان (صیدان – نویری) 2 – یزد (یاوری – دهقان) صفر

خوزستان (رضایی نسب – عسکری) 2 – هرمزگان (درویشی – غلامی) یک

توابع تهران (هاشمی – معلمی) 2 – اصفهان ( اسدی – زاهد) یک

قزوین (جاوید مهر- جاوید مهر) 2 – خراسان رضوی (غفاریان – درودی) صفر

تهران (مومنی مقدم – کربلایی) 2 – خراسان رضوی (احمدی – رنجبر) صفر

تهران (آبلو – سیاه منصوری) 2 – گلستان (رستگار – نوری) صفر

مازندران (مقیمی – زمانی) 2 – خوزستان (یزدان راد – دشت بزرگ) صفر

بوشهر (نقی پور – لطیفی) ۲ – کرمانشاه (نادری -حقانی) یک

خراسان شمالی (مرتضوی -یوسفی) ۲ – مرکزی (خسروی – زارعی) صفر

منطقه ویژه دوغارون (نیک اندیشان – قصابیان) صفر – قزوین (بحر کاظمی – بحر کاظمی) ۲

خوزستان (عسگری – رضایی نسب) صفر – گلستان (سالمی – سقلی) ۲

یزد (کاظمیان- هادیان) 2 – خراسان رضوی (آشتی‌بر – بیجاری) صفر

هرمزگان (ناصری – طالبی) 2 – توابع تهران (هاشمی – معلمی) صفر

هرمزگان (غلامی – درویشی) ۲ – کرمانشاه (یاوری – نیازی) صفر

برنامه بازی‌های روز دوم مسابقات زیر ۱۶ سال قهرمانی کشور بدین شرح است:

ساعت 7 و 30 دقیقه: مرکزی (احمدی – طهماسبی) – اصفهان (اسدی – زاهد)

ساعت 7 و 30 دقیقه: گیلان (نویری – صیدان) – قزوین (جاویدمهر – جاویدمهر)

ساعت 8 و 15 دقیقه: یزد (یاوری – دهقان) – خراسان رضوی (غفاریان – دررودی)

قرعه کشی مرحله حذفی ساعت ۹ صبح فردا (جمعه) در زمین شماره یک برگزار خواهد شد و بازی‌های مرحله حذفی بلافاصله پس از قرعه‌کشی آغاز خواهد شد.

windows 10 pro office 2019 pro office 365 pro windows 10 home windows 10 enterprise office 2019 home and business office 2016 pro windows 10 education visio 2019 microsoft project 2019 microsoft project 2016 visio professional 2016 windows server 2012 windows server 2016 windows server 2019 Betriebssysteme office software windows server https://softhier.com/ instagram takipçi instagram beğeni instagram görüntüleme instagram otomatik beğeni facebook beğeni facebook sayfa beğenisi facebook takipçi twitter takipçi twitter beğeni twitter retweet youtube izlenme youtube abone instagram

Wwwxxxx downlod xxx video mula-landi