مرحله دوم گزینش بازیکنان تیم ملی نوجوانان

به گزارش آریاورزش بازیکنان پست دریافت کننده قدرتی در سه گروه به مرحله دوم گزینش بازیکنان تیم ملی والیبال نوجوانان پسر ایران دعوت شدند.

تست‌گیری (صحت‌سنجی) متقاضیان حضور در تیم ملی والیبال نوجوانان پسر سال 1401، از اول اردیبهشت‌ماه سال جاری با حضور 184 متقاضی در دو استان تهران و البرز آغاز شد و سپس به ترتیب در دیگر استان‌های کشور ادامه یافت تا این روند هفته پیش در استان لرستان به پایان رسید.

محمد وکیلی سرمربی تیم ملی والیبال نوجوانان در مجموع 204 بازیکن در پست‌های مختلف لیبرو (20)، پشت خط‌ زن (22)، پاسور (39)، دریافت کننده قدرتی (84) و دفا‌ع‌کننده سرعتی (39) را برای حضور در مرحله دوم گزینش بازیکنان این تیم دعوت کرد.

کادر فنی تیم ملی نوجوانان پسر، برنامه زمان‌بندی اردوهای مرحله دوم گزینش را بر اساس پست‌ها اعلام کردند که ارزیابی بازیکنان پست دریافت‌کننده قدرتی در سه گروه از 22 تا 27 مهر برگزار خواهد شد.

بازیکنان باید کارت ملی، شناسنامه و تست منفی PCR به تاریخ 48 ساعت قبل از شروع اردو به همراه داشته باشند.

زمان ارزیابی و اسامی دعوت شدگان به شرح زیر است که باید دعوت شدگان در زمان‌های اعلام شده در فدراسیون والیبال حاضر شوند:

1- دریافت کننده قدرتی (گروه اول) : پنج‌شنبه و جمعه 22 و 23 مهر

علی مهدی زاده مازندران
سید علی میرافتاب اصفهان
جمیل یزدان پناه گلستان
یاسین نظرنژاد گلستان
رضا خدا مرادی خوزستان
علی زارعی فارس
پیمان علی مرادی تهران
مرتضی نریمانی اذربایجان شرقی
محمد حسین ولی پور لرستان
ابوالفضل قهرمانی زنجان
محسن سعیدکانی سمنان
پرهام پرهون قزوین
محمد جعفرنژاد گیلان
مرتضی سبحانی کردستان
امیررضا شیرافکن فلکه اردبیل
علی بیجاری خراسان رضوی
حسین حیدری مرکزی
امیر حسین دریس داوودی فارس
آرین جوادی تهران
پوریا علیپور اذربایجان شرقی
محمد حسین فیاضی گیلان
امیر عباس قربانی شمشادسرا قزوین
هومن علیمحمدی کردستان
سید علی لطیفی بوشهر
عباس غلامی هرزی هرمزگان
علی مجیدی اردبیل
امیرحسین خادمیان سمنان
مهدی یار چنارانی خراسان رضوی
امیرحسین باقری کرمان
محمد امین شه بخش سیستان و بلوچستان
حسین وثوقی یزد
فرزاد ایزان لو خراسان شمالی

2- دریافت کننده قدرتی (گروه دوم): شنبه و یکشنبه 24 و 25 مهر

فارس کشاورز مهدی
خوزستان فخری زاده محمد حسین
کرمانشاه نادری محمد حسین
مازندران مقیم کلیکسری محمد حسین
مازندران ولی زاده علی
مازندران حسینی متین
مازندران زمانی سید حسین
اصفهان ماهر عرشیا
اصفهان اکبرزاده علیرضا
اصفهان سعادتمند میلاد
گلستان سقلی متین
گلستان قربانی ایگدر شروین
خوزستان ابوالمعصومی احمد
اذربایجان غربی میکائیل امیررضا
فارس مهبودی محمدرضا
اصفهان چگینی بهزاد
گلستان قره باش بنیامین
کرمانشاه کرمی علیرضا
خوزستان ممبینی علیرضا
فارس کریمی پویا
تهران عرب لوئی محمد امین
توابع تهران اعلائی بنیامین
اذربایجان شرقی آریا خواه پویا
قزوین عبداللهی صادق

3- دریافت کننده قدرتی (گروه سوم): دوشنبه و سه‌شنبه 26 و 27 مهر

اذربایجان غربی محمودی نژاد آرین
آذربایجان غربی نصیری امیر مهدی
اذربایجان غربی علیپور مهدی
اذربایجان غربی فرجی مهیار
اذربایجان غربی اسدیاری امیرحسین
مازندران طاهری مانی
مازندران علیزاده ابوالفضل
مازندران قربانی امیر حسین
مازندران ولی زاده علیرضا
مازندران غفاری محمد مهدی
اصفهان اسدی بهنود
اصفهان باقری علی
اصفهان برزکار ماهان
گلستان سقلی امید
گلستان عقیلی فر محمد مهدی
کرمانشاه علیخانی محمد مانی
کرمانشاه ناصری محمد مهدی
کرمانشاه رمضانی ارش
کرمانشاه نوکانی محمد جواد
خوزستان حق طلب حسین
خوزستان سامی پور امیر حسین
هرمزگان ناصری حبیب
توابع تهران اکرادی یاسین
توابع تهران محبی مرتضی
گیلان یوسفی محمد اریان
بوشهر نقی پور محمد اسماعیل
قم غیاث ابادی علی
قم کردلو علی

windows 10 pro office 2019 pro office 365 pro windows 10 home windows 10 enterprise office 2019 home and business office 2016 pro windows 10 education visio 2019 microsoft project 2019 microsoft project 2016 visio professional 2016 windows server 2012 windows server 2016 windows server 2019 Betriebssysteme office software windows server https://softhier.com/ instagram takipçi instagram beğeni instagram görüntüleme instagram otomatik beğeni facebook beğeni facebook sayfa beğenisi facebook takipçi twitter takipçi twitter beğeni twitter retweet youtube izlenme youtube abone instagram

Wwwxxxx downlod xxx video mula-landi