نقل و انتقالات آشفته در دنیای والیبال

نیمیر عبدلعزیز

به گزارش اریاورزش نقل و انتقالات تیم ها بعد از پایان هر فصل معضلی برای تیم هاست. باشگاه ها خواستار قدرتمند کردن تیم خود هستند اما با بازیکنان برای تمدید و یا عقد قرار داد به نتیجه نهایی مالی نمی رسند.

نقل و انتقالات تیم های برتر روسی به استثنای زنیت سن پترزبورگ تقریبا  تمام شده و تیم ها لیست خود را برای فصل آینده را تکمیل کرده اند، اما در ایتالیا فعالیت نقل و انتقالات در حال پیگیری آن هم از نوع  متشنج است. بسیاری از ستاره ها در هاله ای از ابهام قرار دارند و باشگاه ها در تلاشند تا تیم خود را قوی تر کنند، اما در عین حال مراقب جیب خود هم بوده و از حد مجاز هم خارج نمی شوند.  هر باشگاه باید حداقل سه بازیکن ایتالیایی در زمین بازی داشته باشد.

ترنتینو با مشکلات مالی مواجه است. فینالیست لیگ قهرمانان 2021 از نظر مالی مشکل دارد  رئیس باشگاه ، دیه گو موسنا ، کسری بودجه 1 میلیون یورویی را برای فصل آینده اعلام کرده است، که یکی از عوامل مهم ان، عدم وجود هوادار در زمان بازیها بوده است. این بدان معنی است که ترنتینوقادر به پرداخت همان مبلغ قراردادها به بازیکنان خود نیست. این باشگاه در تلاش است تا با بازیکنان والیبال برای کاهش حقوق مذاکره کند ، اما تاکنون در این امر موفقیت به خاصی نرسیده است و به همین دلیل بازیکنان خود را وارد بازار نقل و انتقالات کرده است.

ریکاردو لوکارلی، اسپکر قدرتمند برزیلی با عقد قرارداد معتبر تا پایان فصل 22/2021 به لوبه منتقل خواهد شد. نیمیر عبدالعزیز قطر پاسور و سیمونه جیانلی پاسور که تا سال 2024 با ترنتینو قرارداد داشتند نیز قصد جدایی از این باشگاه را دارند.

موسنا در این باره گفت: لوکارلی و نیمیر را لیست برای فروش قرار دادیم، زیرا گرانترین بازیکنان تیم هستند و سال آینده ما قادر به پرداخت آنها نخواهیم بود. از طرفی ما دوست داریم جیانلی را نگه داریم، اما او حق انتخاب دارد و هر تصمیمی که او بگیرد ما او را  همراهی می کنیم.

موسنا حتی در مورد آینده آنجلو لورنزتی سرمربی تیم نیز مطمئن نیست. بدیهی است که ناامیدی مدیریت باشگاه از نتیجه فینال لیگ قهرمانان اروپا نیز می تواند در انتخاب تیم برای فصل آینده نقش بسزایی داشته باشد. به هر ترتیب، ترنتینو باید جبران خسارت مالی خود را بکند و به اینصورت می تواند موقعیت مالی خود را تثبیت کرده و بازیکنان جدیدی را به خدمت بگیرد.

لاویا از مودنا به ترنتینو منتقل شد. او بازیکن جوانی است اما آینده روشنی دارد. علاوه بر این ، انتظار می رود بازگشت مجدد اسطوره بلغاری متی کازیسکی به ترنتینو  هم انجام شود و اگر  انتقال کمیل ریخلیسکی از لوبه به ترنتینو هم صورت گیرد بارقه های امید همچنان در این تیم روشن می مانند.

میتوان ترکیب احتمالی شروع بازی ترنتینو در فصل جدید : ریخلیتسکی، لاویا، کازیسکی، پودراسچانین، کورتنسیا و…؟

اما تیم پروجا و لئون به کجا رسیدند. در تاریخ 3 می، رسانه روسی اعلام کرد که ویلفردو لئون در مورد انتقال به زنیت سن پترزبورگ به توافق اولیه رسیده است. نماینده بازیکن ، همانطور که انتظار می رفت ، گفت که “این خبر مزخرف است” ، اما بعدا این خبر بیشتر تایید شد.

اکنون مطبوعات ایتالیا تقریباً هر روز گزارش می دهند که پروجا و زنیت سن پترزبورگ به شدت برای بازیکنی که در نیمه راه سن پترزبورگ قرار دارد می جنگند. لئون یک فصل دیگر  با پروجا  قرارداد معتبر دارد. در همان زمان ، رئیس باشگاه ایتالیاییجینو سیرچی نمیخواهد که ویلفردو را به ازای هر گونه پولیاز دست بدهد و فسخ یک طرفه قرارداد توسط یک بازیکنبراساس آنچه در اسناد نوشته شده احتمالاً جریمه ای بسیار جدی و احتمالاً برخی تحریم های دیگر در پی خواهد داشت.

سیرچی تقریباً لئون را به ماندن متقاعد کرده است.  علاوه بر این ، به نظر می رسد رئیس پروجا ، متئو اندرسون ، تازه وارد تیم را راضی کرده است که نه در موقعیت قطر پاسور بلکه در پست مهاجم قدرتی بازی کند. همه اینها برای جذب عبدالعزیز در حال انجام است. علاوه بر این پروجا اولین مدعی برای گرفتن جیانلی است. اگر سیرچی همچنان لئون را حفظ کند و دو بازیکن سابق ترنتینو را به خدمت بگیرد. در این صورت پروجا یک تیم فوق العاده خواهد شد و به طور قابل توجهی شانس خود را برای شکست لوبه و  شانس خود را بازپس گرفتن  تاج و تخت ایتالیا بالا می برد.

اگر پروجا فقط جیانلی را بگیرد،  اندرسون در قطر بازی می کند و لئون با پلوتنیتسکی اوکراینی همراه می شود. مهاجم جهانی تر هورست قبلاً تمدید کرده است.

اگر انتقال جیانلی انجام نشود، به نظر می رسد سرمربی جدید تیم نیکولا گربیچ با هموطن خود دراگان تراویکا کار خواهد کرد. اما مهمترین چهره در اینجا البته لئون است. از دست دادن او همه چیز را از بین می برد.

ترکیب احتمالی شروع بازی پروجا برای فصل جدید: جیانلی، اندرسون ، لئون، پلوتنیتسکی، روسو،  سوله ، کولاچی و…..

ویلفردو لئون / نقل و انتقالات
ویلفردو لئون / نقل و انتقالات

اما نیمیر عبدلعزیز بین دو تیم مودنا و پروجا برای رفتن قرار گرفته است و جنگ مودنا و پروجا در جذب عبدالعزیز بسیار شدت گرفته است.

ظاهراً ، در حال حاضر لیبروی تیم مودنا بسیار نزدیکتر از لئون برای رفتن به زنیت سن پترزبورگ است. حداقل در حال حاضر اطلاعاتی در مورد فردی که می توانند جایگزین او شوند وجود دارد، سالواتوره روسینی لیبروی تیم ترنیتو گزینه احتمالی جایگزینی اوست. بدین ترتیب، مودنا دارای سه ایتالیایی در زمین خواهد بود که طبق مقررات موجود در سری آ ایتالیا است. دراگان استنکوویچ پاسپورت ایتالیایی دارد.

شاید اینطور فکر کنید که مودنا بیشتر به  عبدالعزیز نیاز دارد تا پروجا. در این صورت وضعیت لوکا وتوری به خطر می افتد. او که هنوز برای تمدید با مودنا به تصمیم نهایی نرسیده است با توجه با شرایط به وجود امده آیا هنوز هم تصمیم بر ماندن در مودنا خواهد داشت!؟

اگر رئیس باشگاه مودنا کاتیا پدرینی در مبارزه برای جذب او پیروز شود، تیم توانایی حمله بسیار بالایی پیدا خواهد کرد. پیش از این، باشگاه قراردادهایی 3 ساله ای با برونو رزنده، پاسور برزیلی و اغوین نگاپت، اسپکر فرانسوی امضا کرد. دوستان نزدیکی که قبلاً در مودنا در فصل 2017/18  با هم بازی کرده اند، که سه گانه ایتالیا را از ان خود کردند. یکی دیگر از تازه واردان این تیم ،هم تیمی برونو در تیم ملی برزیل، یونالدی لئال است. همه این ستاره ها در جام چلنج اروپا بعدی بازی خواهند کرد. سومین جام مهم اروپا، جایی که با زنیت کازان دیدار خواهند کرد.

ترکیب احتمالی شروع بازی مودنا برای فصل 22/2021: برونو ، عبدالعزیز، انگاپت، لئال ، استانکوویچ، مازون، روسینی.

قهرمان فعلی حاکم برایتالیا تیم لوبه، برخلاف رقبایش در این فصل، خود را خارج از نقل و انتقالات جنجالی قرار داد. جایگزینی ریخلیسکی با ایوان زایتسف یکی از امتیازات بالای این تیم خواهد بود. با اینکه زایتسف بازی های خوبی در روسیه و تیم کوزباس انجام داد اما موفق به گرفتن مدال در این فصل با این تیم نشد.
در مورد لوکارلی تازه وارد دیگر به لوبه ، او در دریافت ها بهتر از لئال است ، اما در حمله و سرویس ضعیفتر از او عمل می کند. تیم لوبه قصد داشت سه گانه قدرتمند کوبایی، روبرتلندی سیمون، عثمانی خوانتورنا و لئال را حفظ کند ، اما آنها نتوانستند در مورد شرایط مالی با لئال به توافق برسند.

ترکیب تقریبی شروع لوبه برای فصل 2021/22: دچه کو، زایتسف، خوانتورنا، لوکارلی، سیمون، آنزانی،بالاسو

در فصل بعدی جام ملت های اروپا، لوبه  پروجا و ترنتینو در لیگ قهرمانان، مودنا در چلنج کاپ و  مونزا در کاپ اروپا بازی خواهد کرد.

ایوان زایتسف
ایوان زایتسف

نقل و انتقالات در مونزا بسیار جالب در حال انجام است. مونزا با تبادلات قطر پاسور با پیاچنزا مبادله ای مستقیم انجام داد آدیس لاگومژیا رفت، گئورگ گروزر آمد. به احتمال زیاد ، بازیکن دیگری از مونزا راهی پیاچنزا شود که احتمالا ماکسول هولت مدافع کننده آمریکایی خواهد بود. در عوض ، الکس گروزاندان مدافع میانی بلغارستانی با مونزا به توافق رسیده است.

ترکیب تقریبی شروع مونزا برای فصل 22/2021: اردونا، گروزر ، جاوورونوک – لانزا ، برتا – گروزاندان ، فدریچی.

لیسیناچ هم قصد دارد به پیاچنزا برود. بعد از جدایی موسوی از تیم پیاچنزا و رفتن او به تیم فنرباغچه ترکیه، یک موقعیت برای لیسیناچ که قصد جدایی از ترنتینو را دارد، ایجاد شد.  او تمایل خود را برای پیوستن به این تیم اعلام کرده است از طرفی هولت هم قصد رفتن به این تیم را کرده است. باید دید این بازار آشفه نقل و انتقالات سری ا ایتالیا به کجا ختم خواهد شد.

brother and sister sex tape anal sex through open crotched pajama nias forzadas valeria nemechenko tiny girlfriend gets anal and can fetish piss anal porn fuqer xhamsterporn.me
Bursa Emlak | Emlak Bursa | Satılık Daireler
Hastane Çıkışı - Bebek Ürünleri
Bursa Tel Çit Sistemleri
Turkey Real Estate
Bursa Satılık Daireler | Beynil Yatırım | Bursa Kiralık Ev | Bursa Emlak
Mermer Granit Kesim Makinaları

php shell haber antalya oyun forumu instagram takipçi satın al leke kremi shell download instagram takipçi hilesi instagram takipçi al