موزرسکی به پست قطر پاسور در تیم ملی روسیه برمیگردد

دیمیتری موزرسکی

به گزارش اریاورزش دیمیتری موزرسکی به پست قطر پاسور در تیم ملی روسیه برمیگردد

تیم ملی والیبال روسیه یکی از خطرناک ترین مدعیان قهرمانی در المپیک توکیو است، اما نکته جالب این است که دیمیتری موزرسکی ملقب به «غول روسی» در جریان مسابقات المپیک در پست مهاجم نقش آفرینی خواهد کرد.

او ابتدا والیبال را در پست مهاجم شروع کرد، اما به تدریج به یکی از بهترین مدافعان دنیا تبدیل شد. با این حال او یکبار در المپیک ۲۰۱۲ لندن به تصمیم ولادیمیر آلکنو به خط حمله بازگشت. تغییر پست او به عنوان قطر پاسور منجر به پیروزی ۳-۲ روس ها مقابل برزیل و قهرمانی در المپیک شد. از آن موقع، موزرسکی بصورت متناوب در این دو پست بازی کرده است.

توماس ساملوو سرمربی روسیه در مصاحبه خود با اعلام این خبر گفت: “در این مورد با فدراسیون روسیه صحبت کردم. متأسفانه ویکتور پولتائف دیگر قطر پاسور ما در پایان فصل مشکلاتی داشت. من بازی های دیما (دیمیتری موزرسکی) را در ژاپن دیده ام. او توانایی بازی در پست قطر پاسور را دارد، و در عین حال به عنوان بازیکن دفاع وسط عالی کار میکند. ۹ سال از المپیک لندن میگذرد. بنابراین هیچ نکته ای برای نتیجه گیری از این تجارب وجود ندارد.”

او افزود: “انتخاب ما این است، بیشتر به این خاطر که دیما در ژاپن در همین پست بازی میکرد. شاید آنجا در بالاترین سطح نبود، اما ما بازی های او را دیده ایم و خود دیمیتری هم برای این تغییر پست آماده است. او واقعا دوست دارد هر کمکی که از دستش بر می آید برای تیم ملی انجام بدهد.”

مسابقات المپیک توکیو از دوم تیر آغاز میشود و تیم ملی روسیه در گروه B با تیمهای برزیل، آمریکا، فرانسه، آرژانتین، تونس همگروه است. اما قبل از آن باید دید ساملوو در بازی های لیگ ملتها از موزرسکی به عنوان قطر پاسور بهره خواهد برد یا خیر.

دیمیتری موزرسکی
دیمیتری موزرسکی
brother and sister sex tape anal sex through open crotched pajama nias forzadas valeria nemechenko tiny girlfriend gets anal and can fetish piss anal porn fuqer xhamsterporn.me
Bursa Emlak | Emlak Bursa | Satılık Daireler
Hastane Çıkışı - Bebek Ürünleri
Bursa Tel Çit Sistemleri
Turkey Real Estate
Bursa Satılık Daireler | Beynil Yatırım | Bursa Kiralık Ev | Bursa Emlak
Mermer Granit Kesim Makinaları

php shell haber antalya oyun forumu instagram takipçi satın al leke kremi shell download instagram takipçi hilesi instagram takipçi al