تایلند میزبان مسابقات والیبال ساحلی انتخابی المپیک در آسیا

مسابقات والیبال ساحلی

به گزارش آریاورزش کنفدراسیون والیبال آسیا زمان و مکان برگزاری مسابقات والیبال ساحلی انتخابی المپیک توکیو را اعلام کرد. کشور تایلند میزبانی این رقابت‌ها را بر عهده گرفت.

 مسابقات مرحله نهایی انتخابی المپیک ۲۰۲۰ توکیو در قاره آسیا پیش از این قرار بود از هفتم تا یازدهم تیرماه سال جاری به میزبانی چین برگزار شود که این کشور از میزبانی انصراف داد.

کنفدراسیون والیبال آسیا شهر ناخون پاتوم تایلند را به عنوان میزبان جدید این رقابت‌ها معرفی کرد که تیم‌های شرکت کننده از چهارم تا ششم تیرماه برای کسب سهمیه المپیک توکیو به مصاف یکدیگر خواهند رفت.

تیم‌های ایران با کسب عنوان قهرمانی در منطقه آسیای مرکزی، سهمیه حضور در مرحله نهایی انتخابی المپیک را به دست آوردند و در این رقابت‌ها هشت کشور چین، ایران، اندونزی، نیوزیلند، عمان، قطر و دو کشور دیگر (یکی در مسابقات مرحله دوم انتخابی المپیک مشخص خواهد شد و دیگر از سوی کنفدراسیون والیبال آسیا معرفی می‌شود)، حضور دارند.

مسابقات به صورت دو برد از سه بازی انجام میشود و کشورها با هم به رقابت می پردازند.

مسابقات والیبال ساحلی المپیک توکیو با حضور ۲۴ تیم در هر گروه مردان و زنان پیگیری خواهد شد که در گروه مردان این رقابت‌ها، تا کنون حضور چهار تیم ژاپن (میزبان)، روسیه (قهرمان جهان)، لتونی و ایتالیا (مسابقات انتخابی) مسجل شده است.

۲۰ تیم دیگر، شامل پنج تیم قهرمان مسابقات انتخابی از هر قاره و ۱۵ تیم برتر رده‌بندی فدراسیون جهانی خواهند بود.

گفتنی است، در راستای اجرای سیستم حباب امن مسابقات ساحلی برای مقابله با شیوع کرونا، کشور تایلند در سال 2021 میزبان مسابقات والیبال ساحلی قهرمانی زیر 19 و 21 سال آسیا و جهان و قهرمانی مردان آسیا است. تایلند با پذیرش میزبانی مرحله نهایی انتخابی المپیک، میزبانی ششمین رویداد مهم ساحلی سال 2021 را نیز پذیرفت.

مسابقات والیبال ساحلی
مسابقات والیبال ساحلی2021
brother and sister sex tape anal sex through open crotched pajama nias forzadas valeria nemechenko tiny girlfriend gets anal and can fetish piss anal porn fuqer xhamsterporn.me
Bursa Emlak | Emlak Bursa | Satılık Daireler
Hastane Çıkışı - Bebek Ürünleri
Bursa Tel Çit Sistemleri
Turkey Real Estate
Bursa Satılık Daireler | Beynil Yatırım | Bursa Kiralık Ev | Bursa Emlak
Mermer Granit Kesim Makinaları

php shell haber antalya oyun forumu instagram takipçi satın al leke kremi shell download instagram takipçi hilesi instagram takipçi al