ستاره های والیبال دنیا، سفیران فدراسیون جهانی والیبال برای کمپین IOC

فدراسیون جهانی والیبال

به گزارش آریاورزش لوئیز باودن ستاره والیبال ساحلی و جیبا به عنوان سفیران فدراسیون جهانی والیبال برای کمپین IOC انتخاب شدند.

فدراسیون جهانی والیبال، این دو بازیکن افسانه ای والیبال به عنوان سفیران آموزشی IOC  را به این دلیل انتخاب کرده است، تا مانع از وجود اختلال و تقلب در مسابقات شوند و رقابت ها به صورت یکپارچه و به دور از هرگونه مشکلی انجام شود.

فدراسیون جهانی در پیامی اعلام کرد که بسیار خوشحال است جیبا دارنده مدال سه گانه المپیک و لوئیز باودن حضور در سه المپیک به عنوان سفیران ورزش برای کمپین ایمان به ورزش (IOC) با هدف جلوگیری از تقلب در رقابت ها معرفی شده اند.

جیبا در مورد انتخاب او از طرف فدراسیون جهانی گفت:

” افتخار می کنم که می توانم به این کمپین بپیوندم. من اطمینان میدهم که ورزشکاران می دانند چگونه خود را خطا و تقلب در ورزش حفاظت کنند.  ورزشکاران وظیفه دارند ضمن محافظت از شغل و شهرت خود ، قوانین را رعایت کرده و از آنها پیروی کنند. انها در بهترین رقابت ها شرکت می کنند و با صداقت و بازی جوانمردانه پیروز می شوند.

باودن استرالیایی کار خود را با بازی والیبال داخل سالن قبل از رفتن به والیبال ساحلی در سال 2009 آغاز کرد. او همچنین در سه بازی المپیک حضور داشت و در مسابقات والیبال در سیدنی 2000 و مسابقات والیبال ساحلی در لندن 2012 و ریو 2016 شرکت کرد. در طول 20 سال بازی اش، قبل از بازنشستگی در 2018 ، 201 مسابقه را با شش بازیکن مختلف برنده شده است.

لوئیز باودن هم در راستای انتخاب خود گفت:

“سفیر بودن در این کمپین فرصتی برای من است که می توانم به آموزش ورزشکاران در زمینه دست بردن در مسابقات برای اطمینان از اعتبار و یکپارچگی ورزش کمک کنم. آگاهی از قوانین و دانستن عواقب آن برای همه ورزشکاران ضروری است ، اما برای برگزار کنندگان نیز مهم است  که بتوانند رفتار مشکوک را تشخیص داده و بدانند چگونه از طریق کانالهای رسمی آن را گزارش دهند. “

دکتر آری گراسا رئیس فدراسیون جهانی والیبال در مورد انتخاب این دو عضو، در مصاحبه خود گفت:

“محافظت از یکپارچگی ورزش، اولویت اصلی برای FIVB است، ما همچنان اطمینان حاصل خواهیم کرد که ورزش ما بر اساس اصول انصاف و احترام بنا شده است. شک ندارم که هر دو لوئیز و جیبا سفیران بسیار خوبی برای برنامه ایمان به ورزش خواهند بود و این اطمینان را می دهند که ورزشکاران در سراسر دنیای ورزش از تقلب و دستکاری در مسابقات آگاهی دارند و میدانند که چطور نباید وارد این مسیر شوند.”

در سال 2019 ، FIVB دوره آموزش یادگیری الکترونیکی  قوانین جلوگیری از تقلب در رقابت را برای ورزشکاران، مربیان، داوران و مقامات FIVB برگزار کرد. برنامه آموزش الکترونیکی یک موضوع  اجباری برای شرکت در FIVB و مسابقات جهانی است و تاکنون در مجموع 6128 بازیکن و 1406 مقام در دوره شرکت کرده اند تا دانش خود را در مورد تهدید به دستکاری رقابت بیشتر بدانند.

تقلب و دست بردن در رقابت یک تهدید واقعی برای هر ورزش است و می تواند زمانی اتفاق بیفتد که یک ورزشکار یا مقام آگاهانه عملکرد کمتری داشته و یا عمدا تصمیماتی را اتخاذ کند که در یک مسابقه  و یا دوره ای از رقابت ها  تأثیر بگذارد. این کار کاملا ناعادلانه بوده، و  به عنوان یک سود مالی یا ورزشی محسوب می شود.

به همین ترتیب، محافظت از ورزشکاران پاک و ورزش جوانمردانه برای سازمان جنبش المپیک اولویت اصلی است و هر دو IOC و FIVB متعهد به مبارزه با انواع تقلب هایی هستند که تمامیت و جوهر ورزش را تهدید می کنند.

فدراسیون جهانی والیبال
فدراسیون جهانی والیبال

brother and sister sex tape anal sex through open crotched pajama nias forzadas valeria nemechenko tiny girlfriend gets anal and can fetish piss anal porn fuqer xhamsterporn.me
Bursa Emlak | Emlak Bursa | Satılık Daireler
Hastane Çıkışı - Bebek Ürünleri
Bursa Tel Çit Sistemleri
Turkey Real Estate
Bursa Satılık Daireler | Beynil Yatırım | Bursa Kiralık Ev | Bursa Emlak
Mermer Granit Kesim Makinaları

php shell haber antalya oyun forumu instagram takipçi satın al leke kremi shell download instagram takipçi hilesi instagram takipçi al