ترنیتنو در آستانه فروپاشی، از شایعه تا واقعیت…؟!

تیم ترنتینو

به گزارش آریاورزش اتفاقاتی در باشگاه ترنتینو در حال رخدادن است که رسانه های ایتالیایی آن را شبیه زلزله معرفی کرده اند، ترنتینو در آستانه فروپاشی ، از شایعه تا واقعیت…؟!

بعد از باخت این تیم به زاکسا در فینال لیگ قهرمانان اروپا، زمزمه هایی از جدا شدن اعضای اصلی این تیم شنیده می شود که باشگاه  نه آن را تایید و نه رد کرده است.

در این راستا جدایی جیانلی و پیوستن او به تیم پروجا بسیار داغ است. شنیده ها حاکی از آن است که نیمیر عبدالعزیز قطر پاسور پرقدرت اهل کشور هلند هم قصد ترک تیم را دارد و  به همراه سالوادوره روسینی در آستانه پیوستن به تیم مودنا هستند.

اگر جنیا گربنیکوف با تیم زنیت سن پترزبورگ روسیه به مذاکره نهایی برسد، رفتن روسینی قطعی به تیم مودنا خواهد بود. روسینی از سال 2014 در تیم ترنتینو توپ میزند.

از طرفی لیسیناچ و لوکارلی هم در حال مذاکره نهایی با تیم لوبه هستند. خبر شکه کننده اخر در مورد لورنزتی و احتمال جدایی او از نیمکت ترنتینو بوده است، او اخیرا با این تیم تمدید کرده بود.

اگر تمامی صحبت ها به واقعیت تبدیل شوند، باید شاهد تیم جدیدی از تیم ترنتینو در فصل جدید سری آ ایتالیا باشیم.

تیم ترنتینو
تیم ترنتینو
brother and sister sex tape anal sex through open crotched pajama nias forzadas valeria nemechenko tiny girlfriend gets anal and can fetish piss anal porn fuqer xhamsterporn.me
Bursa Emlak | Emlak Bursa | Satılık Daireler
Hastane Çıkışı - Bebek Ürünleri
Bursa Tel Çit Sistemleri
Turkey Real Estate
Bursa Satılık Daireler | Beynil Yatırım | Bursa Kiralık Ev | Bursa Emlak
Mermer Granit Kesim Makinaları

php shell haber antalya oyun forumu instagram takipçi satın al leke kremi shell download instagram takipçi hilesi instagram takipçi al