لئون در سنپتربورگ؟! مدیر برنامه های لئون این خبر را رد کرد

لئون در کنار سیرچی رئیس باشگاه پروجا

به گزارش آریاورزش مدیر برنامه های لئون خبر پیوستن او را به سن پترزبورگ رد کرد.

مدیر برنامه های لئون در مصاحبه با یکی از رسانه های لهستان بیان کرد که این خبر، جز شایعه و بازار گرمی نبوده است:

“چنین چیزی اصلا صحت ندارد. برخی دوستان تمایل زیادی به پخش چنین اخبار هیجان اوری دارند تا بازار کاری خود را سر و سامانی دهند.”

او در ادامه توضیح داد که قرار داد لئون به صورتی است که تا ماه ژانویه می توانست برای تغییر تیم تصمیم بگیرد، و اگر تیمی علاقه به جذب او داشت تا دسامبر این فرصت را داشت تا با من تماس بگیرد. درست است که در آپریل تماس های بسیاری از زنیت با من گرفته شد اما دیگر خیلی دیر شده بود.

شاید یکی از عوامل اصلی در این موضوع محدودیت بازیکن خارجی در تیم پروجا بوده باشد. در حال حاضر در پروجا، تعداد بازیکنان خارجی پر شده است. اولین آنها توسط ویلفردو لئون اشغال شده و دومی در فصل جدید به متیو آندرسون تعلق می گیرد. هر دو بازیکن یکدیگر را از زنیت کازان به خوبی می شناسند.

اما سیرچی معتقد است که بزرگترین ستاره او جایی نمی رود.

وی گفت: “ویلفردو دقیقاً این پیشنهاد را یک سال پیش داشت و آن را قبول نکرد، بنابراین اکنون پول نیز او را وسوسه نخواهد کرد.”

در هر حال حرف و حدیث در بازار نقل انتقالات بوده و هست. همانطور که در ایران هم وضع به همین منوال بوده و هست. تیمی با مربی و بازیکناش تمدید می کند و حتی بازیکن جدید میگیرد و بعد از مدتی خبر رفتن به تیم دیگری را می دهند.

باید صبر کرد و دید…!!!

ویلفردو لئون
ویلفردو لئون سری ا ایتالیا
brother and sister sex tape anal sex through open crotched pajama nias forzadas valeria nemechenko tiny girlfriend gets anal and can fetish piss anal porn fuqer xhamsterporn.me
Bursa Emlak | Emlak Bursa | Satılık Daireler
Hastane Çıkışı - Bebek Ürünleri
Bursa Tel Çit Sistemleri
Turkey Real Estate
Bursa Satılık Daireler | Beynil Yatırım | Bursa Kiralık Ev | Bursa Emlak
Mermer Granit Kesim Makinaları

php shell haber antalya oyun forumu instagram takipçi satın al leke kremi shell download instagram takipçi hilesi instagram takipçi al