کار با الکنو لذت بخش است/ با کسی تعارف نداریم

سیامک افروزی

به گزارش آریاورزش و به نقل از مهر سیامک افروزی پزشک تیم ملی والیبال: هیچ تعارفی با کسی نداریم و اگر تست کرونای بازیکنی مثبت شود آن را اعلام خواهیم کرد.

افروزی در مورد درباره وضعیت و شرایط اردو گفت: ۸۰ درصد تمرکز من برای نگهداری و کنترل شرایط اردو است. خدا را شکر بازیکنان پروتکل‌های بهداشتی را به خوبی رعایت می‌کنند و فرهنگ خوبی حاکم است و نتیجه آن از تست‌های کرونا مشخص است.

وی افزود: تست‌های کرونا در آزمایشگاهی معتبر دو بار چک و همه چیز دقیق انجام می‌شود. نمی‌توانیم آمار را به صفر برسانیم اما تا جایی که امکان دارد آن را به حداقل رسانده ایم. هیچگونه تعارفی با کسی نداریم و اگر نتیجه تست بازیکنی مثبت شود، آن را از طریق سایت رسمی فدراسیون اعلام خواهیم کرد.

افروزی درپاسخ به این سوال که آیا نتیجه تست «وادی» برای دومین بار مثبت شده است، گفت: نتیجه تست وادی مثبت نیست؛ به همین دلیل اعلام نکردیم. با توجه به اینکه وادی از قرنطینه می‌آید در آخرین تست او نتیجه ۳۹.۵ بود که اکثراً این را منفی اعلام می‌کنند اما ما حساسیت زیادی به خرج دادیم و احتمالاً  هنوز کووید در مجاری سینوسی و بینی او باقی مانده است. به همین دلیل وادی دو روز در ایزوله خواهد ماند و سپس از او مجدداً تست خواهیم گرفت. در صورتی که دو نتیجه تست منفی باشد به اردو بازخواهد گشت. هیچگونه سانسوری نداریم و با شفافیت تمام نتایج مثبت را اعلام خواهیم کرد.

پزشک تیم ملی والیبال درباره آخرین وضعیت آسیب دیدگی کتف سعید معروف اظهار داشت: شرایط معروف و کتفش خوب است. درمان کوچکی روی او انجام داده ایم و در حال حاضر مشکلی وجود ندارد. مصدوم جدی در اردو نداریم. مجرد درمان کوچکی روی پایش انجام داد و پوریا فیاضی حدود سه روز است که تمرینات خود را آغاز کرده و مشکلی ندارد.

افروزی درباره ارتباطش با الکنو سرمربی تیم ملی والیبال تأکید کرد: بسیار شگفت زده شدم. شاید با توجه به چیزهایی که درباره الکنو دیده و شنیده بودم فکر می‌کردم که رفتارش تند باشد اما الکنو بی نهایت انسان خوبی است و از کار کردن با او لذت می برم. نتیجه گرفتن در دنیا به همین راحتی به دست نمی‌آید و پشت آن دانش بالایی است. مطمئناً فرد باید در همه زمینه‌ها با دید باز عمل کند. الکنو چنین شخصیتی دارد که جزیی از قهرمانان المپیک است. ارتباط قوی با او دارم و الکنو حدوداً روزی یک ساعت راجع به مسائل درمانی بازیکنان با من صحبت می‌کند.

ولادیمیر آلکنو سرمربی تیم ملی ایران
ولادیمیر آلکنو سرمربی تیم ملی ایران
brother and sister sex tape anal sex through open crotched pajama nias forzadas valeria nemechenko tiny girlfriend gets anal and can fetish piss anal porn fuqer xhamsterporn.me
Bursa Emlak | Emlak Bursa | Satılık Daireler
Hastane Çıkışı - Bebek Ürünleri
Bursa Tel Çit Sistemleri
Turkey Real Estate
Bursa Satılık Daireler | Beynil Yatırım | Bursa Kiralık Ev | Bursa Emlak
Mermer Granit Kesim Makinaları

php shell haber antalya oyun forumu instagram takipçi satın al leke kremi shell download instagram takipçi hilesi instagram takipçi al