لئون به روسیه برمی گردد/ زنیت دوباره بازار نقل و انتقالات را منفجر کرد.

لئون و گربنیکوف در زنیت سنپترزبورگ

به گزارش آریاورزش زنیت سنپترزبورگ در حال آماده شدن برای خرید بهترین بازیکن جهان، ویلفردو لئون از پروجا است.

ویلفردو لئون بازیکن 27 ساله کوبایی – لهستانی فصل آینده در زنیت بازی خواهد کرد. طرفین قبلاً توافق اساسی داشته اند که مورد تأیید چندین منبع بوده است. لئون هنوز با تیم پروجا ایتالیا برای یک فصل دیگر قرارداد دارد، اما در هر قراردادی گزینه ای برای ترک باشگاه اعمال می شود، که باشگاه سن پترزبورگ از این استفاده خواهد کرد.

همانطور که این موضع در مورد لیبرو تیم مودنا جنیا گربنیکوف فرانسوی نیز صدق میکند. زنیت سنپترزبورگ هزینه های زیادی را صرف تیمی می کند که نه تنها والیبال روسیه، بلکه میخواهد اروپا را فتح کند.

امضای لئون توسط زنیت یک بمب انتقال واقعی است. در نظرسنجی اخیر، 40٪ از بازیکنان سوپرلیگ روسیه ، ویلفردو را به عنوان بهترین بازیکن والیبال جهان معرفی کردند. آنها هنوز هم به خوبی به یاد دارند که چگونه این بازیک کوبایی – لهستانی چهار فصل (2014 – 2018) در زنیت کازان غوغا  کرد و از  19 جام ممکن 16 جام را بالای سر برد. او در پایان بازی ها روند بازی را عوض میکرد و با سرویس ها حریفان را شکست میداد. البت رقم خرید او لیگ قهرمانی روسیه را مزین خواهد کرد.

در سال 2018 ، زنیت کازان سعی کرد ویلفردو لئون را در پایتخت تاتارستان نگه دارند ، اما او برای منافع خانواده تصمیم گرفت به ایتالیایی برود که به لحاظ هوایی گرم بود. سرمربی  ان زمان کازان ولادیمیر آلکنو گفت که عامل اصلی عزیمت لئون خواست همسرش است، او و فرزند کوچکش در روسیه ، جایی که سالانه شش ماه برف داشت، اذیت بودند. علاوه بر این ، ویلفردو گفت که می خواهد جو را تغییر دهد و خودش را در یک لیگ متفاوت امتحان کند.

ویلفردو لئون در کنار خانواده اش
ویلفردو لئون در کنار خانواده اش

ویلفردو لئون تفاوت اصلی مسابقات قهرمانی ایتالیا و روسیه در تکنیک و تاکتیک های والیبال میداند. در روسیه، والیبال بسیار تهاجمی است و بر اساس اینکه چه کسی توپ را بیشتر و با قدرت بیشتری خواهد زد پیش میرود. در ایتالیا، ترکیبی از قدرت، استراتژی و فن است.

در کازان ، ویلفردو 1 میلیون یورو درآمد داشت و با اندکی کاهش دستمزد راهی پروجا شد که با آب و هوای مطبوع تر و پروازهای کمتر جبران شد. قرارداد او در زنیت سن پترزبورگ، به احتمال زیاد نزدیک به همان مبلغ 1 میلیون یورو خواهد بود. به علاوه زنیت برای جبران خسارت پروجا مجبور به پرداخت غرامت نیز خواهد بود. بنابراین ، باشگاه سن پترزبورگ به خاطر بازیکنی که باید نتیجه مطلوبی را در آینده به همراه داشته باشد، هزینه های بسیار سنگینی را تقبل کرده است.

زنیت در زمان تأسیس خود در سال 2017 اهداف خود را با انتخاب شعار “متولد قهرمانان هستیم” ترسیم کرد. اما تاکنون این تیم  شش فینال را از دست داده است، از جمله سه مسابقه در فصل گذشته. لئون بازیکنی است که قادر به تغییر این وضعیت و کل صف آرایی نیروهای والیبال روسیه است. در این سال ها رهبر مشخصی وجود نداشته است .کوزباس ، لوکوموتیو و دینامو به تناوب قهرمان شدند. اما آیا انتقال لئون فقط باعث بالاتر رفتن رقابت می شود یا تیم های دیگر را نابود میکند؟

فصل گذشته ، ویلفردو با 51٪ موفق در اجرای حملات، دومینبازیکن امتیاز اور ایتالیا و بهترین امتیاز در هر ست (5.5) شد. از نظر تعداد امتیاز سرویس هم  (54 در 75 ست) عملکرد قابل قبولی داشت و  پس از نیمیر عبدالعزیز از ترنتینو دوم شد.

هنگام ترک کازان “زنیت” لئون خاطرنشان کرد که در آینده می خواهد خودش را در تمام لیگ های قوی جهان امتحان کند. ویلفردو گفت: “اگر خداوند سلامتی لازم را به من بدهد، می خواهم در مسابقات قهرمانی لهستان و برزیل هم بازی کنم. او هنوز وقت دارد تا این برنامه ها را اجرا کند. اما در حال حاضر به سختی تیم هایی در این لیگ ها هستند که بتوانند قرارداد پردرآمدترین بازیکن والیبال جهان را تقبل کنند.

اتفاقاً این احتمال وجود دارد که روزی لئون در لهستان در باشگاه خودش بازی کند. در ماه فوریه ، اطلاعاتی به دست آمد که او به همراه شریکش در تیم ملی لهستان ، میخائو کوبیاک ، می خواهد مالک ورشو شود. ستارگان والیبال لهستان ابراز تمایل خود را برای سرمایه گذاری در باشگاه پایتخت و خلق تماشایی ترین پروژه در این کشور کردند. با این حال ، حماسه انتقال باشگاه به مالکان جدید چند ماهی است که ادامه دارد و دیگر هیچ قطعیتی در مورد معامله وجود ندارد.

انگیزه ویلفردو از بازگشت به روسیه چیست؟ علاوه بر عامل مالی آشکار ، ورزش مطمئناً برای او مهم است. در سه فصل حضور در پروجا ، لئون فقط دو بار سوپرجام ایتالیا را به دست آورده است. موفقیتی کوچک برای کسی که عادت به پیروزی دارد. او به تنهایی نمیتوانست از پس حریفان قدرتمندی چون لوبه و ترنتینو بر بیاید و میزان همکاری گروهی تیمش برای او برد تیم کافی نبود.

علاوه بر این، فصل گذشته در پروجا، بعد از اخراج سرمربی تیم در بازی های فینال، جو را کاملا متشنج کرد که در نهایت تاثیری جز بر نایب قهرمان شدن تیم پروجا و باخت به لوبه برای انها نداشت. این  عامل هم میتواند در تصمیم لئون برای ترک پروجا تأثیر بگذارد.

لئون و هاینن در پروجا
لئون و هاینن در پروجا

لئون برای سازگاری در روسیه مشکلی نخواهد داشت. او به لیگ، پروازها و هوا مطمئن است که او را شوکه نمی کنند ، به علاوه در کازان او به خوبی به زبان روسی صحبت میکرد او احتمالاً به سرعت زبان را به یاد می آورد. علاوه بر این، او قبلاً با برخی از هم تیمی های جدید آشنایی دارد  او با پولیتایف” و کوبزار” در زنیت کازان بازی کرده و ستری که هم اتاق او در بازی های خارج از خانه بود.

شایان ذکر است که زنیت سن پترزبورگ در جذب بازیکنان مورد نظرش زمان میگذارد ، بنابراین هزینه زیادی را صرف پرداخت غرامت می کند. پیش از ویلفردو لئون، سن پترزبورگ یاکوولف مدافع میانی فاکل را به مبلغ 50 میلیون روبل خریداری کردند.

 زنیت سنپترزبورگ یک سیاست نقل و انتقالات نسبتاً تهاجمی دارد، اما در عین حال به باشگاه های دیگر این اجازه را می دهد پول اضافی کسب کنند. اگر  “پروجا” و “مودنا”  با این انتقالات موافقت کنند غرامت خوبی  خواهند گرفت.

بدیهی است که فقط یک باشگاه بسیار ثروتمند می تواند چنین هزینه هایی را انجام دهد. اکنون زنیت سن پترزبورگ بیشترین بودجه را در روسیه دارد که طبق تخمین کارشناسان، حدود 1 میلیارد روبل است. اگر اوایل زنیت کازان به عنوان گل سرسبد باشگاه ها در نظر گرفته می شد ، اکنون وضع مالی زنیت از پایتخت شمالی به وضوح بهتر است.

تیم رویایی ساملوو در زنیت سنپترزبورگ
تیم رویایی ساملوو در زنیت سنپترزبورگ

brother and sister sex tape anal sex through open crotched pajama nias forzadas valeria nemechenko tiny girlfriend gets anal and can fetish piss anal porn fuqer xhamsterporn.me
Bursa Emlak | Emlak Bursa | Satılık Daireler
Hastane Çıkışı - Bebek Ürünleri
Bursa Tel Çit Sistemleri
Turkey Real Estate
Bursa Satılık Daireler | Beynil Yatırım | Bursa Kiralık Ev | Bursa Emlak
Mermer Granit Kesim Makinaları

php shell haber antalya oyun forumu instagram takipçi satın al leke kremi shell download instagram takipçi hilesi instagram takipçi al