رضایی: سرمربی تیم ارومیه این هفته معرفی می شود

رضایی مدیرعامل باشگاه شهرداری ارومیه

به گزارش آریاورزش پیمان رضایی مدیر عامل باشگاه شهرداری ارومیه اعلام کرد در هفته جاری سرمربی تیم معرفی خواهد شد.

پیمان رضایی مدیرعامل باشگاه شهرداری ارومیه درباره آخرین وضعیت سرمربیگری این تیم گفت: در حال جمع بندی و تلاش هستیم تا در اولین فرصت بهترین تصمیم را بگیریم. احتمالا در چند روز آینده و نهایتا تا آخر هفته گزینه قطعی شود.

رضایی در پاسخ به این سوال که هدف گذاری تیم در فصل جدید چیست، گفت: نسبت به شرایط موجود بهترین تیم را می بندیم.

او در پاسخ به این سوال که آیا ممکن است شهرداری ارومیه بازیکنانی  که از دست داده مجدد جذب کند، گفت: در حال حاضر خیر. اگر شرایط فراهم شود شاید این امکان وجود داشته باشد ولی در حال حاضر با همین شرایط پیش می رویم.

قبلا اعلام کرده بودید برای جذب بازیکنان با کیفیت از تمام ظرفیت های ارتباطی و تعاملی با فدراسیون استفاده خواهید کرد. فدراسیون چه کمکی می تواند در جذب بازیکن به شما داشته باشد؟

رضایی در پاسخ این سوال گفت: طبیعتا فدراسیون در ارتباط با جذب بازیکنان نمی تواند اعمال نفوذ کند و بنده هم چنین صحبتی نکرده‌ام.

مدیرعامل باشگاه شهرداری ارومیه درباره ۱۶ تیمی شدن رقابت های لیگ برتر گفت: ظرفیت لیگ برتر والیبال ایران بیش از ۱۲ تیم نیست. مخصوصا با توجه به شرایط کرونا و اتفاقاتی که رخ داده است. اما از طرف دیگر فدراسیون که در راس کار قرار دارد حتما با کار کارشناسی تصمیماتش را اتخاذ می کند.

وی تاکید کرد: اگر به دنبال ۱۶ تیمی شدن مسابقات هستیم باید همین تعداد، بازیکن و کادر فنی داشته باشیم. تعدادی از بازیکنان لژیونر هستند و تعداد بازیکنان باقی مانده بعید است ۱۶ تیم را در سطح کیفی خوب تشکیل دهند.

رضایی در پایان اضافه کرد: به هر حال تصمیم فدراسیون محترم است اما امیدوارم جلسه هم اندیشی با حضور باشگاه ها که سرمایه گذاران والیبال هستند تشکیل و تصمیم گیری نهایی با حضور خانواده والیبال انجام شود.

شهرداری ارومیه
شهرداری ارو

 

منبع : مهر

brother and sister sex tape anal sex through open crotched pajama nias forzadas valeria nemechenko tiny girlfriend gets anal and can fetish piss anal porn fuqer xhamsterporn.me
Bursa Emlak | Emlak Bursa | Satılık Daireler
Hastane Çıkışı - Bebek Ürünleri
Bursa Tel Çit Sistemleri
Turkey Real Estate
Bursa Satılık Daireler | Beynil Yatırım | Bursa Kiralık Ev | Bursa Emlak
Mermer Granit Kesim Makinaları

php shell haber antalya oyun forumu instagram takipçi satın al leke kremi shell download instagram takipçi hilesi instagram takipçi al