سیرچی قاطع در جذب گربیچ

سیرچی و گربیچ فصل 2014-2013

به گزارش آریاورزش جینو سیرچی قاطع تر ازقبل به دنبال جذب نیکولا گربیچ مربی صربستانی تیم زاکسا است که بتازگی عنوان قهرمانی لیگ اروپا را به دست اورده است.

جینو سیرچی در رابطه با جذب گربیچ گفت: گربیچ می خواهد به ایتالیا برگردد، ما با باشگاه زاکسا و مدیر برنامه های او صحبت کردیم.صحبت هایمان تقریبا انجام شده و تنها توافق نهایی و عقدقرارداد مانده که ان هم در چند روز اینده به نتیجه خواهد رسید. می توانم بگویم حضور نیکولا گربیچ در نیمکت پروجا بسیار نزدیک است.

سیرچی ادامه داد: چند هفته پیش فهمیدیم که این مربی دوست دارد به ایتالیا بازگشته و به کار خود در اینجا ادامه دهد که برایمان بسیار خوشحال کننده بود. او دلیل بازگشت خود را مشکلات خانوادگی، تربیت فرزندان و نزدیک بودن با همسرش  در ایتالیا اعلام کرده بود. این اطلاعات باعث امیدواری بیشتر ما شد که به  هر حال امکان گفتگو برای ما وجود خواهد داشت پس به سرعت با او تماس گرفتیم.

وی افزود: زمانی که او از پروجا جدا شد( فصل 2014-2013 در پروجا بود) به او قول دادم که بار دیگر به تیم بازگردد. او مرد بسیار بزرگی است، اما میدانستم که برای هدایت پروجا به تجربه بیشتری احتیاج دارد و این همیشه در گوشه ای از ذهن من ماند. پیروزی روز شنبه او در لیگ قهرمانان اروپا به من نشان داد که اشتباه نمی کردم. او به همه چیز بازی متمرکز بود و هر انچه در زمین رخ می داد را به وضوح میدید.  این تائیدی بود بر افکار من که اکنون زمان خوبی برای بازگرداندن او به تیم است.

رئیس باشگاه پروجا در ادامه گفت: ما می دانیم که این مربی چقدر برای زاکسا و والیبال لهستان اهمیت دارد. باید اطمینان حاصل کنیم که همه افراد حاضر در این جریان، راضی هستند. می دانم گربیچ چند ماه پیش قراردادش را تمدید کرده است اما شرایط  تغییر کرده است. به همین دلیل تصمیم گرفتیم با رئیس باشگاه زاکسا سباستین سویدرسکی و همچنین مدیر برنامه های گربیچ در مورد تمایل به جذب او  صحبت کنیم. این موضوع هنوز به طور قطعی رسمی و تمام نشده است، اما موضوع مهم این است که گربیچ هم میخواهد به ایتالیا برگردد. همه میدانند که او دوست دارد در کناره خانواده اش در آرامش و خوشبختی زندگی کند.

او در مورد شایعات حضور سمنیوک در پروجا هم اذعان داشت: فکر نمیکنم این پسر هنوز امده آمدن به ایتالیا باشد. ما فعلا به حضور نیکولا گربیچ علاقه مندیم نه سمنیوک.

نیکولا گربیچ در استانه پیوستن به پروجا
نیکولا گربیچ در استانه پیوستن به پروجا
brother and sister sex tape anal sex through open crotched pajama nias forzadas valeria nemechenko tiny girlfriend gets anal and can fetish piss anal porn fuqer xhamsterporn.me
Bursa Emlak | Emlak Bursa | Satılık Daireler
Hastane Çıkışı - Bebek Ürünleri
Bursa Tel Çit Sistemleri
Turkey Real Estate
Bursa Satılık Daireler | Beynil Yatırım | Bursa Kiralık Ev | Bursa Emlak
Mermer Granit Kesim Makinaları

php shell haber antalya oyun forumu instagram takipçi satın al leke kremi shell download instagram takipçi hilesi instagram takipçi al