مسابقات والیبال چین و ژاپن در سالن آریاکه آرنا المپیک

تیم والیبال چین

به گزارش اریاورزش آریاکه آرنا ، سالن  مخصوص بازی های والیبال المپیک مورد تست قرار گرفت.

فدراسیون والیبال ژاپن فقط تیم های ملی مردان و زنان چین را به این مسابقات دعوت کرد. این بازی ها پشت درهای بسته انجام شده و تمامی پروتکل های بهداشتی در برگزاری بازی رعایت شد.

تیم های والیبال زنان و مردان ژاپن و چین در این سالن به مصاف هم رفتند تا سالن آریاکه آرنا را برای بازی های المپیک مورد بررسی قرار دهند.
تیم های ملی ژاپن و چین 2 مسابقه آزمایشی ، یک مسابقه مردان و یک مسابقه زنان برگزار کردند و آریاکه آرنا را که برای بازی های المپیک توکیو ساخته شده است را افتتاح کردند.

 در مسابقه زنان، تیم چین قهرمان المپیک و جهان توانست تیم زاپن را 3-0 (25-16 ، 25-18 ، 31-29). شکست دهد. این بازی سخت تر از حدی بود که انتظار می رفت تا جایی که ست اول از 22-22 برابر به 29-29 برابر رسید. بازی بانوان بیشتر از بازی مردان مورد توجه قرار گرفت، به دلیل اینکه تیم چین با تمام ستاره های خود، ژو تینگ، ژانگ چانگ نینگ، زی لی یینگینگ و …  در این رقابت حاضر شده بود.

سالن اریاکه ارنا گنجایشی معدل با  18000 نفر دارد و این اولین حضور بین المللی زنان چین بعد از گذشت 580 روز بود.

لانگ پینگ سرمربی تیم چینف تا المپیک توکیو 2020 با این تیم قرار داد داشت، اما با همه گیری ویروس کرونا و کنسل شدن بازیهای المپیک در سال گذشته او یکسال دیگر با چین تمدید کرد تا در المپیک توکیو هم همراه تیم چین باشد.

در بازی مردان نتیجه کاملا برعکس بود و تیم ژاپن بود که توانست چین را 3-2 ( 21-25 ، 25-21 ، 23-25 ​​، 25- 18 و 15-8) شکست دهد. تیم چین نتوانست به المپیک توکیو راه پیدا کند.

سالن آریاکه آرنا المپیک
سالن آریاکه آرنا المپیک

brother and sister sex tape anal sex through open crotched pajama nias forzadas valeria nemechenko tiny girlfriend gets anal and can fetish piss anal porn fuqer xhamsterporn.me
Bursa Emlak | Emlak Bursa | Satılık Daireler
Hastane Çıkışı - Bebek Ürünleri
Bursa Tel Çit Sistemleri
Turkey Real Estate
Bursa Satılık Daireler | Beynil Yatırım | Bursa Kiralık Ev | Bursa Emlak
Mermer Granit Kesim Makinaları

php shell haber antalya oyun forumu instagram takipçi satın al leke kremi shell download instagram takipçi hilesi instagram takipçi al