ایموکو لیگ قهرمانان اروپا را از ان خود کرد

قهرمانی ایموکو در لیگ قهرمانان اروپا

به گزارش اریاورزش تیم ایموکو والی ایتالیا بدون شکت قهرمانی این فصل رقابت های لیگ قهرمانان اروپا را  از ان خود کرد.

لیگ قهرمانان اروپا در بخش بانوان نیز در روز  اول می در یک روز با بازی مردان انجام شد. تیم ایموکو والی ایتالیا به مصاف واقف بانک ترکیه رفت. تیم واقف بانک 2-1 از حریف ایتالیایی خود پیشی گرفت اما ایموکو بازی را به تساوی کشاند و در ست پنجم مجال بازی به تیم ترکیه ای نداد و قهرمان شد. این بازی که نزدیک به دو ساعت و نیم به طول انجامید 3-2 (22-25 ، 25-22 ، 23-25 ​​، 25-23 ، 15-12) به سود تیم ایموکو ایتالیا به پایان رسید. انها در این فصل به رکورد 64 پیروزی متوالی رسیدند.

ایموکو مجبور بود در تمام طول مسابقه (0-1 و 1-2 در ست ها) تیم واقف بانک را تعقیب کند اما در نهایت توانست در ست شماری بازی را 2-2 برابر کرده و درست پنجم پیروز شود. پائولا اگنو با کسب 40 امتیاز در این بازی نقش چشمگیری در پیروزی و قهرمانی تیم ایموکو داشت و بهترین بازیکن زمین هم انتخاب شد.

قهرمانی ایموکو در لیگ قهرمانان اروپا
قهرمانی ایموکو در لیگ قهرمانان اروپا

در بخش مردان هم تیم زاکسا توانست با نتیجه 3-1 توانست تیم ترنتینو را شکست دهد تا بعد از 43 سال تیمی از باشگاه های لهستان قهرمان این فصل از رقابت ها شود. بدین ترتیب در بخش بانوان جام در ایتالیا ماند و در بخش اقایان جام راهی لهستان شد.

brother and sister sex tape anal sex through open crotched pajama nias forzadas valeria nemechenko tiny girlfriend gets anal and can fetish piss anal porn fuqer xhamsterporn.me
Bursa Emlak | Emlak Bursa | Satılık Daireler
Hastane Çıkışı - Bebek Ürünleri
Bursa Tel Çit Sistemleri
Turkey Real Estate
Bursa Satılık Daireler | Beynil Yatırım | Bursa Kiralık Ev | Bursa Emlak
Mermer Granit Kesim Makinaları

php shell haber antalya oyun forumu instagram takipçi satın al leke kremi shell download instagram takipçi hilesi instagram takipçi al