آلکنو برنامه های تمرینی  تیم ملی را تغییر داد

ولادیمیر آلکنو

به گزارش آریاورزش ولادیمیر آلکنو بعد از اعلام ساعات برگزاری رقابت های ایران در لیگ ملت ها، برنامه های تمرینی  تیم ملی را تغییر داد.

ولادیمیر آلکنو سرمربی تیم ملی ایران بعد از اعلام زمان برگزاری مسابقات لیگ ملت های والیبال از سوی فدراسیون جهانی تصمیم به تغییر در برنامه های تمرینی تیم ملی ایران گرفت. 

رقابت های لیگ ملت ها امسال به صورت متمرکز در شهر ریمینی ایتالیا برگزار خواهد شد و تمام پروتکل های بهداشتی  مربوط به کووید 19 برای سلامتی افراد حاضر در این رقابت ها به شدت اعمال و اجرا خواهد شد. 

بازی های تیم ملی ایران  از روز هفتم خرداد ماه با دیدار مقابل ژاپن شروع شده و دوم تیرماه با آرژانتین در دور مقدماتی به پایان خواهد رسید.

الکنو در رابطه با بازی های ایران در لیگ ملتها گفت: با توجه به این‌ که ۸ بازی ایران در لیگ ملت‌ها براساس ساعت ایتالیا، صبح‌ برگزار می‌شود، در هفته اخر، برنامه تمرینی تیم ملی کاملا تغییر خواهد کرد. 

سرمربی تیم ملی از ساعات بازی ایران در لیگ ملت ها احساس رضایت کرد و ان را اتفاق خوبی دانست. به این دلیل که در بازی های المپیک چند بازی ایران ساعت 9 صبح به وقت ژاپن برگزار خواهد شد. بنابراین شرایط تمرینی را طوری برنامه ریزی خواهد کرد تا بازیکنان از هم اکنون خود را برای بازی های المپیک آماده کرده و تا آن موقع با این موضوع هماهنگ شوند.

بر این اساس، تمرینات تاکتیکی و توپی صبح‌ها برگزار می‌شود و تمرین با وزنه، بدنسازی و زمان استراحت بازیکنان بعد‌ازظهر انجام خواهد شد تا بازیکنان با شرایط برگزاری مسابقات وفق شوند.

ولادیمیر آلکنو سرمربی تیم ملی ایران
ولادیمیر آلکنو سرمربی تیم ملی ایران
brother and sister sex tape anal sex through open crotched pajama nias forzadas valeria nemechenko tiny girlfriend gets anal and can fetish piss anal porn fuqer xhamsterporn.me
Bursa Emlak | Emlak Bursa | Satılık Daireler
Hastane Çıkışı - Bebek Ürünleri
Bursa Tel Çit Sistemleri
Turkey Real Estate
Bursa Satılık Daireler | Beynil Yatırım | Bursa Kiralık Ev | Bursa Emlak
Mermer Granit Kesim Makinaları

php shell haber antalya oyun forumu instagram takipçi satın al leke kremi shell download instagram takipçi hilesi instagram takipçi al