مونزا و پیاچنزا تبادل بازیکن می کنند

گروزر

به گزارش آریاورزش تیم مونزا به طور رسمی اعلام کرد که  گروزر برای فصل آینده به  این تیم پیوست.

اولین اقدام مبادله قطر پاسورهای دو تیم مونزا و پیاچنزا رسمی شد. دیروز خبرهای غیر رسمی از رسانه های ایتالیا منتشر شد که خبر از پیوستن آدیس لاگومژیا قطر پاسور تیم مونزا به پیاچنزا داده بودند.

اما امروز خبر رسمی مبنی بر انتقال گئورگ گروزر المانی به تیم مونزا از طرف باشگاه  اعلام شد که صحه بر خبر منتشر شده روز گذشته گذاشت و دو تیم بازیکنان خود در این پست را جابجا کردند.

گروزر دو بار بهترین بازیکن سال والیبال در آلمان (2010 و 2011) ،بهرتین بازیکن اروپا در سال 2014 برایلیگ قهرمانان ار.پا ، بهترین قطر پاسور  مسابقات قهرمانی اروپا 2017 شده است.

آمار گروزر در فصل 20-21، با پیراهن پیاچنزا ، از 24 بازی قهرمانی، جام ایتالیا و پلی آف ، 83 ست بازی ، 364 امتیاز (دومین بازیگن امتیاز اور تیم) ، 40 امتیاز سرویس است.

گروزر در مورد پیسوتن به مونزا گفت:

“من واقعاً از این ماجراجویی جدید خوشحالم ، چرا که مونزا فصل گذشته والیبال عالی را ارائه داده است. هلنا هاولکووا ، همسرم ، قبلاً در مونزا  بازی کرده است و مونزا را باشگاهی بسیار منظم و سازمان یافته می داند.به همین دلیل با رضایت بیشتری تصمیم به رفت به مونزا گرفتم.”

کلودیو بوناتی مدیر ورزشی باشگاه مونزا در مورد جذب گروزر گفت: “

گئورگ لیست ما را با توانمد و درخشان تر خواهد کرد . او دارای یک نخل دلخواه است ، پسر فصول مختلف در بالاترین سطح. او برای این تجربه جدید انگیزه و عزم دارد و ما بسیار خوشحالیم که می توانیم از او استقبال کنیم. ورزشکارانی مانند او در لیگی مانند ایتالیا و اروپا در انتظارش هستند. مطمئن هستیم که او استعدادهای خود را نشان خواهد داد ، همانطور که تاکنون نیز  در بازی های مقابل  تیم ما این کار را کرده است. “

تیم مونزا ایتالیا
تیم مونزا ایتالیا
brother and sister sex tape anal sex through open crotched pajama nias forzadas valeria nemechenko tiny girlfriend gets anal and can fetish piss anal porn fuqer xhamsterporn.me
Bursa Emlak | Emlak Bursa | Satılık Daireler
Hastane Çıkışı - Bebek Ürünleri
Bursa Tel Çit Sistemleri
Turkey Real Estate
Bursa Satılık Daireler | Beynil Yatırım | Bursa Kiralık Ev | Bursa Emlak
Mermer Granit Kesim Makinaları

php shell haber antalya oyun forumu instagram takipçi satın al leke kremi shell download instagram takipçi hilesi instagram takipçi al