دلتنگی باتا برای پروجا

الکساندر اتاناسیه ویچ

به گزارش آریاورزش الکساندر اتاناسیه ویچ معروف به باتا بازیکن صربستانی تیم پروجا بعد از 8 سال از این تیم جدا شد. او بارها به نحوی خداحافظی خود را ابراز کرده است اما هرچه بیشتر می نویسد دلتنگتر از قبل می شود.

او در پست جدید اینستاگرام خود نوشت:

اگر چشمهایم را ببندم و زمان متوقف شود، احساس می کنم دوباره در قلمرو پالارتان غوطه ور شده ام. من هنوز می توانم آواز بی وقفه گروه های کر ، دست زذنهای هماهنگ را بشنوم، بچه ها را می بینم که شادی می کنند و انرژی که فقط هواداران پروجا می توانند در زمین بگذارند تا باعث از بین رفتن ترس سخترین رقبا شوند.

8 سال!! خیلی سریع رفت ، خیلی سریع اما می دانید که زیباترین داستان ها قصه هایی هستند که زمان می گذرد بدون اینکه کسی متوجه شود. در عوض شما برمی گردید و می فهمید که تا کجا پیش رفته اید.

تک تک لحظات را به یاد می آورم گویی امروز اولین روزی است که وارد پروجا شدم. پر از آرزو بودم، می خواستم برنده باشم ، اهداف بلند پروازانه ای داشتم، اما هرگز تصور نمی کردم که در یک رویا زندگی خواهم کرد! از همان لحظه اول پروجا برای من مانند  خانواده دومم بود، من افراد فوق العاده ای را دیده ام که همیشه از من حمایت کردند، به من گوش داده و از من حمایت کردند، مثل برادر کوچک خود با من رفتار کردند و  رویایی با جهان را به من نشان دادند.

دیگر برایم اینگونه خواهد بود! در حالی که من در راه بازگشت به صربستان هستم ، تمام تصاویر شگفت انگیز این سالها از مقابل چشمانم میگذرند.

هیچوقت یادم نمیرود، سال 2016  اولین بازی من بعد از مصدوم شدنم بود  ما در خانه مقابل مودنا بازیداشتیم، به محض اینکه پا به زمین گذاشتم تمام سالن برایم ایستاده بودند و نام من را فریاد می زدند، این یکی از احساسی ترین لحظات زندگی من بود، نمی توانم جلوی اشک را بگیرم !  احساس ناراحتی میکنم که نتوانستم این تیم عالی را  با گرفتن اخرین جام ترک کنم، مخصوصاًبه عنوان کاپیتان، تا به عنوان خاطره ای به یاد ماندنی برایم بمانداما بی هیچ دلیل خاصی احساس خوشبختی می کنم، و این احساس را  با همه به اشتراک میگذارم.

شما همیشه در قلب من خواهید ماند و من همیشه طرفدار شماره یک یا شماره 14 خواهم بود،پروجا  کارکنان بسیار آماده و عالی دارد و من با سپاسهایم فراوانم از انها سپاسگزارم ، و از این شهر که شایسته عشق و احترام است! شما افتخار من هستید !! ممنون که بخشی از من هستید! به پیش پروجا!

الکساندر اتاناسیه ویچ
الکساندر اتاناسیه ویچ
brother and sister sex tape anal sex through open crotched pajama nias forzadas valeria nemechenko tiny girlfriend gets anal and can fetish piss anal porn fuqer xhamsterporn.me
Bursa Emlak | Emlak Bursa | Satılık Daireler
Hastane Çıkışı - Bebek Ürünleri
Bursa Tel Çit Sistemleri
Turkey Real Estate
Bursa Satılık Daireler | Beynil Yatırım | Bursa Kiralık Ev | Bursa Emlak
Mermer Granit Kesim Makinaları

php shell haber antalya oyun forumu instagram takipçi satın al leke kremi shell download instagram takipçi hilesi instagram takipçi al