شانزده تیمی شدن لیگ برتر والیبال در انتظار تصویب هیئت رئیسه

فولاد سیرجان قهرمان لیگ برتر 99

به گزارش آریاورزش به نقل از میزان لیگ برتر والیبال در انتظار تصویب هیئت رئیسه 16 تیمی شدن است و خبری هم از سیدبندی نیست.

لیگ برتر والیبال چند روزی است بسیار بر سر زبانهاست. اخباری مبنی بر نحوه برگزاری لیگ در فصل ۱۴۰۰ درخصوص قطعی بودن برگزاری لیگ با ۱۶ تیم و به صورت لیگ ملت‌ها (VNL) منتشر شده است، اما جالب اینجاست این خبر در حالی منتشر شده که هنوز وضعیت تیمداری برخی تیم‌ها برای فصل آینده معلوم نیست.

البته نخستین بار رییس فدراسیون والیبال، محمدرضا داورزنی در مورد برگزاری لیگ به صورت ۱۶ تیمی با میزان صحبت کرد، اما نکته مهم آنکه اگر یکی از  ۱۴ تیم فصل گذشته، انصراف دهد نمی‌شود لیگ را با ۱۵ تیم برگزار کرد یا تیم سوم دسته یک به لیگ برتر صعود کند، بلکه امتیاز تیمی که از لیگ برتر انصراف داده به تیمی دیگر داده خواهد شد.

یکی دیگر از نکات مهم که مسئولان برگزار کننده لیگ پیگیر آن هستند بحث قراردادهاست تا دیگر در اواسط فصل شاهد مشکلات نقل و انتقالاتی بازیکنان نباشیم. به این ترتیب تنها تیم‌هایی در قرعه کشی لیگ برتر شرکت داده خواهند شد که وضعیت قرارداد‌های بازیکنان و کادر فنی به صورت کامل تعیین و تکلیف شده باشد.

میلاد تقوی در مورد سیدبندی تیم ها گفت: همچنین برنامه‌ای برای سیدبندی نداریم و زمان ثبت‌نام از تیم‌ها احتمالا در اردیبهشت ماه آغاز می‌شود.

لیگ برتر والیبال 1399
لیگ برتر والیبالوالیبال
brother and sister sex tape anal sex through open crotched pajama nias forzadas valeria nemechenko tiny girlfriend gets anal and can fetish piss anal porn fuqer xhamsterporn.me
Bursa Emlak | Emlak Bursa | Satılık Daireler
Hastane Çıkışı - Bebek Ürünleri
Bursa Tel Çit Sistemleri
Turkey Real Estate
Bursa Satılık Daireler | Beynil Yatırım | Bursa Kiralık Ev | Bursa Emlak
Mermer Granit Kesim Makinaları

php shell haber antalya oyun forumu instagram takipçi satın al leke kremi shell download instagram takipçi hilesi instagram takipçi al