پروجا بیش از پیش بر سر زبان‌ها/سیرچی، به زودی مربی تیم را معرفی میکنیم

جینو سیرچی

به گزارش آریاورزش جینو سیرچی رئیس باشگاه پروجا ایتالیا گفت که تا 2 هفته دیگر سرمربی جدید تیم را معرفی خواهند کرد.

پروجا بیش از هر زمان دیگری در مرکز توجه بازار نقل و انتقالات و حتی کمی فراتراز آن قرار دارد. سیرچی در مورد انتخاب سرمربی تیم پروجا گفت: در حال بررسی و پیگیری برای انتخاب سرمربی آینده تیم هستیم ولی هنوز به نتیجه قطعی برای فرد خاصی نرسیده ایم.  ما به شدت پیگیر این موضوع بوده و حتی در اینده نزدیک، 10 تا 15 روز دیگر مربی مد نظر خود را معرفی خواهیم کرد.

ضرب الاجلی که این فرضیه را تقویت می کند باشگاه امبریا در حال مذاکره با نیکولا گربیچ صربستانی سرمربی تیم زاکسا لهستان است، که  شنبه آینده 1 می، سوپر فینال لیگ قهرمانان را پیش رو دارد و باید به مصاف ترنتو برود، اصلا نمیخواهد در این شرایط تمرکز خود را از این فینال به جای دیگری معطوف کند.

در این میان خبرهایی مبنی بر جابجایی دو بازیکن بین ترنتینو و پروجا وجود دارد، تبادل لوکارلی و پلوتنیتسکی. پیش از این اخبار منتشر شده  بیانگر مذاکره لوکارلی با لوبه بود.این پیشنهاد احتمالی ظاهراً از ترنتینو شروع شده است که بر این اساس پلوتنیتسکی به ترنتینو برود و لوکارلی سفر معکوس به سمت پروجا داشته باشد.

این مسیر هنوز در محور موسنا-سیرچی باز است ، اما به نظر می رسد که این فرضیه به نتیجه نمی رسد زیرا لوکارلی به لوبه برای فصل آینده وعده داده است. این در حالیست که رییس باشگاه لوبه از این وعده اظهار بی اطلاعی کرده است.

متیو اندرسون آمریکایی این فصل به جای باتا به پروجا خواهد آمد. تر هورست نیز قراردادش را برای یک فصل دیگر تمدید کرد. فابیو ریچی نیز در استانه تمدید است. بازیکنان المانی هم که هاینن انها را خواسته بود از تیم پروجا جدا می شوند. یان زیمرمن پاسور و سوسنهایمر اسپکر تیم ملی المان این تیم را ترک خواهند کرد.

ماچی موزای لهستانی هم که فقط چند ماه با تیم پروجا بود این تیم را ترک کرده و به لهستان خواهد رفت. تراویسا یکسال دیگر قرارداد دارد ولی هنوز تصمیم خود مبنی بر ماندن یا رفتن را اعلام نکرده است.

سری آ ایتالیا/ پروجا
سری آ ایتالیا/ پروجا

brother and sister sex tape anal sex through open crotched pajama nias forzadas valeria nemechenko tiny girlfriend gets anal and can fetish piss anal porn fuqer xhamsterporn.me
Bursa Emlak | Emlak Bursa | Satılık Daireler
Hastane Çıkışı - Bebek Ürünleri
Bursa Tel Çit Sistemleri
Turkey Real Estate
Bursa Satılık Daireler | Beynil Yatırım | Bursa Kiralık Ev | Bursa Emlak
Mermer Granit Kesim Makinaları

php shell haber antalya oyun forumu instagram takipçi satın al leke kremi shell download instagram takipçi hilesi instagram takipçi al