خداحافظی احساسی اتاناسیه ویچ ا‌ز پروجا

آتاناسیه ویچ

به گزارش آریاورزش آتاناسیه ویچ بعد از 8 سال از پروجا خداحفظی کرد.

باز هم دور دیگری در چرخ و فلک. وقتی کودک هستی، دوست نداری به خانه بروی و دلت میخواهد کمی بیشتر در لونا پارک بمانی تا بتوانی بازی کنی.

وقتی بازی چهارم تیم لوبه و پروجا در فینال سری آ ایتالیا انجام میشد مثل چرخ و فلکی که در انتظار یه دور دیگر است، در انتظار این بودیم که  یک بازی دیگر او را در پیراهن پروجا ببینیم. اما 24 اپریل آخرین بازی بود که باتا را با لباس شیاطین سرخ در میدان دیدیم. این لحظه برای همیشه در ذهنمان به یادگار ماند.

داستان او با پروجا اینگونه اغاز شد، 20 اکتبر 2013 جوان صربستانی بیست و دو ساله پر انرژی، سه روز زودتر از موعد مورد نظر به پروجا امد. از همان لحظه داستان طولانی ورود او وعشقی که به همراه داشت، لبخندها و هیجاناتش ، پیروزی ها و شکست ها با او آغاز شد و دفتر حضور او  در  24 آپریل 2021  پس از اسکودتو ، دو جام ایتالیا، سه سوپرکاپ، سه توپ طلای متوالی به عنوان امتیاز اورترین بازیکن سوپرلیگ ، 4532 امتیاز در سری آ ایتالیا که همه جز خاطرات فراموش نشدنی حضور او هستند، بسته شد.

آتاناسیه ویچ در خداحافظی احساسی خود از پروجا گفت:

” از همگی شما، از هواداران، رئیس باشگاه، مدیران و همه بازیکنانی که در این هشت سال فرصت بازی با آنها را داشته ام تشکر میکنم. مطمئناً  دیگر در پالابارتون نخواهم بود، احساسی ک به اینجا و این سالن دارم هیچ جای دیگر پیدا نخواهم کرد. این چیزی نبود که آرزو داشتم و نمیخواستم آخرش اینطور شود، می خواستم با یک جام بروم، همه چیز را دادیم اما موفق نشدیم. زندگی ما ادامه دارد ، مطمئنا پروجا نیز فصل آینده تیم بزرگی خواهد بود که همواره سعی در پیروزی خواهد داشت. مطمئن هستم که هواداران به رویاهای خود با این تیم ادامه خواهند داد. برای تیم بهترین آرزوها را دارم و همیشه اولین هوادار پروجا خواهم ماند.

باشگاه پروجا نیز در پستی جدایی او را اینچنین توصیف کرد:

“ما بسیار دلتنگت خواهیم شد. پروجا همیشه خانه تو خواهد بود. موفق باشی، کاپیتان!”

 

آتاناسیه ویچ
آتاناسیه ویچ
brother and sister sex tape anal sex through open crotched pajama nias forzadas valeria nemechenko tiny girlfriend gets anal and can fetish piss anal porn fuqer xhamsterporn.me
Bursa Emlak | Emlak Bursa | Satılık Daireler
Hastane Çıkışı - Bebek Ürünleri
Bursa Tel Çit Sistemleri
Turkey Real Estate
Bursa Satılık Daireler | Beynil Yatırım | Bursa Kiralık Ev | Bursa Emlak
Mermer Granit Kesim Makinaları

php shell haber antalya oyun forumu instagram takipçi satın al leke kremi shell download instagram takipçi hilesi instagram takipçi al