آریاورزش
هدف این مجله اینترنتی پوشش همه جانبه والیبال ایران و جهان در سطح مردان و بانوان بوده تا بتوانیم به مدد این رشته اخلاق گرا مرزهای فرهنگی را جدای از تعصبات قومی و نژادی چه در سطح ملی و چه جهانی به هم نزدیکتر کنیم.

تیم برلین ریسایکلینگ قهرمان سوپر جام آلمان شد

تیم برلین آلمان

به گزارش آریاورزش در بازی سوپر جام آلمان این تیم برلین ریسایکلینگ بود که بدون حضور  هر دو قطر پاسورش از عنوان  قهرمانی اش دفاع کرد.

تیم والیبال برلین ریسایکلینگ آلمان از عنوان قهرمانی سوپر جام والیبال مردان آلمان خود دفاع کرده و بار دیگر این جام را بالای سر برد.

در اولین رقابت فصل جدید والیبال  مردان آلمان تیم والیبال برلین ریسایکلینگ به یک پیروزی قاطع  در قهرمانی سوپر جام سال 2020 رسید و از عنوان قهرمانی خود دفاع کرد.

تیم والیبال ریسایکلینگ  در سه ست مستقیم و بسیار سخت توانست 3-0 /29-27, 25-22, 25-22 میزبان خود تیم فرانکفورت یونایتد والی  را شکست دهد.  این بازی در ورزشگاه فراپورت آرنا برگزار شد .

تیم برلین هر دو قطر پاسور خود بنجامین پچ آمریکایی و داوی مورایس برزیلی را در لیست نداشت تا بتواند از آنها استفاده کند به همین دلیل به جای بنجامین پچ قدرتی زن تیم برلین، کودی کِسِل  در پست قطر پاسور تیم قرار گرفت و بازی کرد. تیموتی کارل فرانسوی با کسب 18 امتیاز، امتیاز آورترین بازیکن تیم برلین شد. آنتون برمه 4 دفاع عالی داشت و زولین زنگر 75% از دریافتهایش اثر بخش بودند.

دانیل مالشا با 17 امتیاز، امتیاز آورترین بازیکن تیم یونایتد والی فرانکفورت شد.

سوپر جام قهرمانی سال 2020 ، والیبال مردان آلمان :
فرانکفورت یونایتد والی  – برلین ریسایکلینگ 0-3 (27-29 ، 22-25 ، 25-27)

تیم برلین آلمان
تیم برلین آلمان

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد