آریاورزش
هدف این مجله اینترنتی پوشش همه جانبه والیبال ایران و جهان در سطح مردان و بانوان بوده تا بتوانیم به مدد این رشته اخلاق گرا مرزهای فرهنگی را جدای از تعصبات قومی و نژادی چه در سطح ملی و چه جهانی به هم نزدیکتر کنیم.

لیگ والیبال لهستان | دیدار اسکرا بلخاتوف‌ و یاستژبسکی وگیل لغو شد

به گزارش آریاورزش، دیدار تیم‌های اسکرا بلخاتوف‌ و یاستژبسکی وگیل که قرار بود امروز از چارچوب هفته ششم لیگ والیبال لهستان برگزار شود به دلیل کشف یک مورد ابتلا به ویروس کرونا در تیم وگیل، لغو و به زمان دیگری موکول شد.

باشگاه وگیل در بیانیه خود اعلام کرد بازیکنی که نمونه تست پی‌سی‌آر او مثبت شده به تازگی از مسابقات قهرمانی زیر ۲۰ سال اروپا در جمهوری چک بازگشته است. این بازیکن هیچگونه علائمی نداشت و در حال حاضر حال عمومی وی خوب بوده و در قرنطینه به سر می‌برد. او حتی پیش از بازگشت با سرمربی تیم توافق کرده بود که چند روزی از تمرینات مرخصی بگیرد، بنابراین این بازیکن ویروس را به تیم انتقال نداده است.

باشگاه وگیل هفتمین باشگاه پلاس لیگاست که در آن موارد ابتلا کرونا یافت می‌شود. پیش از این برخی از اعضای تیم‌های گدانسک، آلورون زاویرچه، وروا ورشو، مالو، بنجین، کاتوویتس و اورلن پالیوا این ویروس را گرفته بودند.

لازم به ذکر است که دیدار هفته قبل تیم اسکرا نیز به دلیل ابتلای بازیکنان تیم ورشو به کرونا لغو شده بود.

لیگ والیبال لهستان میلاد عبادی‌پور

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد