آریاورزش
هدف این مجله اینترنتی پوشش همه جانبه والیبال ایران و جهان در سطح مردان و بانوان بوده تا بتوانیم به مدد این رشته اخلاق گرا مرزهای فرهنگی را جدای از تعصبات قومی و نژادی چه در سطح ملی و چه جهانی به هم نزدیکتر کنیم.

لانزا برای مونزا به میدان می رود

فیلیپو لانزا

به گزارش آریاورزش فیلیپو لانزا برای مونزا به میدان می رود.

فیلیپو لانزا که برای ماندن در تیم پروجا ماه ها درگیر این قضیه بود و بعد از کشمکش ها و صحبت های فراوان با تیم پروجا، هر دو طرفِ قضیه به این نتیجه رسیدند که لانزا  بهتر است تیم پروجا را ترک کند و او از این تیم خداحافظی کرد در حالی که هنوز میل به ماندن و بازی برای این تیم را داشت.  بعد از جدانش لانزا او از تیم هایی پیشنهاداتی داشت و در نهایت پیشنهاد تیم مونزا را پذیرفت و  لانزا راهی تیم مونزای ایتالیا شد.

در این سه هفته ای که از بازی های سوپر لیگ ایتالیا می گذرد او نه تنها در بازی ها حضور نداشت بلکه در لیست بازیکنان هم نبود. ولی این هفته  زمان برای فیلیپو لانزا فرا رسیده است که بعد از 6 ماه به لیست تیمی بازگردد.

 او هرگز فراموش نخواهد کرد که تیم پروجا چگونه او را کنار گذاشت و به نوعی به مونزا تبعید شد و قرار دادش را با  این بازیکن فسخ کرد، لانزا دوست داشت در پروجا مانده و برای این تیم بازی کند. خیلی ها بر این باورند که لانزا به صورت سلیقه ای از پروجا کنار گذاشته شد. ولی به هر حال امیدوارند که برای شروعش در مونزا به مراتب بهتر از گذشته کار کند.

فیلیپو لانزا
فیلیپو لانزا

اگر او در بازی امروز تیم مونزا بازی کند برابر تیم لوبه خواهد بود که اخرین بازی خود با تیم پروجا در فینال جام ایتالیا را مقابل این تیم برگزار کرد.  او به جای داویسکیبای بلاروس که به دلایل شخصی در این بازی حضور ندارد و غایب است و احتمالا هفته آینده به تیم ملحق می شود بازی خواهد کرد.

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد