آریاورزش
هدف این مجله اینترنتی پوشش همه جانبه والیبال ایران و جهان در سطح مردان و بانوان بوده تا بتوانیم به مدد این رشته اخلاق گرا مرزهای فرهنگی را جدای از تعصبات قومی و نژادی چه در سطح ملی و چه جهانی به هم نزدیکتر کنیم.

یک روز استراحت کامل برای پروجا

به گزارش آریاورزش پس از پیروزی زیبا و قانع‌کننده‌ای که تیم پروجا مقابل پادووا در هفته سوم لیگ ایتالیا داشت و باعث شد شیاطین سرخ به طور موقت در بالای جدول رده‌بندی قرار بگیرند، کادر فنیِ این تیم ۲۴ ساعت استراحت تشویقی به بازیکنان اعطا کرد.

پروجا به این بیست و چهار ساعت برای بازیابی انرژی بسیار لازم و اساسی نیاز  داشت. بر اساس تقویم مسابقات، تیم‌ها هر سه روز باید بازی کنند. بنابراین این ۲۴ ساعت فرصت خوبی است تا بتوانند از نظر جسمی و روحی ریکاوری کنند.

بازی بعدی تیم پروجا با تیم ورونا خواهد بود که استارت بازی‌های عالی خود را زده و استویچف نشان داده که تیم را برای قهرمانی بسته است.

سرمربی بلژیکی پروجا، ویتال هاینن گفت: “من بسیار خوشحالم، زیرا ما با تمرکز بالایی مقابل تیمی بازی کردیم که دوران بسیار خوبی را پشت سر می‌گذارد. دیشب همه بازیکنان در یک سطح ظاهر شدند و کسی برتری ویژه‌ای نسبت به دیگری نداشت، هر هفت بازیکن در کنار هم و کار تیمی بسیار عالی از خود نشان دادند، خب بدیهی است که این شکل از بازی بازیکنانم را خیلی دوست داشتم.”

هاینن ادامه داد: “من فکر می‌کنم هواداران کمی که برای تماشای بازی در سالن بودند خیلی به بازیکنان انگیزه بیشتری داد تا بتوانند آنها را خوشحال کنند. امیدوارم در ادامه به مشکل جدی برنخوریم. من فکر می‌کنم که ما الان در سطح رو به جلویی گام برداشته‌ایم، و امیدواریم که یکشنبه نیز قدم محکم دیگری را برداریم.”

روز یکشنبه برای چهارمین هفته مسابقات سوپر لیگ به ورونا می‌رویم. مسابقه بسیار دشواری مقابل حریفی خواهیم داشت که در شرایط عالی است و با کسب ۶ امتیاز تنها در سه روز به رده‌های بالای جدول نزدیک شد.”

هاینن در پایان گفت: “برای هر بازی فقط به آن بازی فکر می‌کنیم و بعد از آن تنها چند روز فرصت داریم تا دوباره به خوبی آماده شویم و برای حفظ جایگاه اول خود به میدان برویم.”

تیم پروجا
تیم پروجا

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد