آریاورزش
هدف این مجله اینترنتی پوشش همه جانبه والیبال ایران و جهان در سطح مردان و بانوان بوده تا بتوانیم به مدد این رشته اخلاق گرا مرزهای فرهنگی را جدای از تعصبات قومی و نژادی چه در سطح ملی و چه جهانی به هم نزدیکتر کنیم.

لیگ برتر روسیه: فاکل اولین پیروزی فصل خود را به دست آورد

تیم فاکل

به گزارش آریاورزش تیم فاکل بالاخره توانست  اولین پیروزی  خود را در لیگ برتر روسیه فصل 2021- 2020 را به دست آورد.

لیگ برتر روسیه/ تیم فاکل در بازی های هفته سوم لیگ مسابقات والیبال مردان 2021-20200موفق به کسب اولین پیروزی خود در این فصل شد.

اینطور انتظار می رفت که فاکل لیگ روسیه را با پیروزی شروع کند و از مدعیان قهرمانی باشد ولی تاکنون انتظارات هواداران خود را بر آورده نکرده است. ولی با پیروزی  3-0  (25-23, 25-17, 25-15) مقابل تیم سورگوت ریجن توانست بار دیگر خواداران خود را به ادامه لیگ امیدوار کند.

تیم نوی اورنگوی فاکل بعد از دو شکست در هفته ای اول که عمدتا به دلیل نداشتن چندین بازیکن خود که در لیست مصدومین بودند (شوجی، گوتسالیوک و ولکوف)، بار دیگر شروع کرد و توانست اولینبرد خود را به دست آورد. در هفته اول لیگ برتر روسیه مقابل تیم قدرتمند زنیت کازان بازی داشتند و حتی توانستند تیم زنیت را تحت فشار قرار دهند ولی 3-2 بازی را واگذار کردند. در هفته دوم با تیم دینامو – لو بازی کردند و 3-0 بازی را واگذار کردند.

رده بندی لیگ روسیه
رده بندی لیگ روسیه

ماکسیم ژیگالوف برای تیم فاکل 19 امتیاز به دست آورد و رازخبدبیر شیربانمیرزف 11 امتیاز برای تیم سورگوت به دست آورد.

تیم زنیت کازان با نتیجه 3 – 1 توانست تیم یوگرا-ساموتلور را شکست دهد تا سومینهفته بدون شکست خود را نیز به دست آورد.

تیم لوکوموتیو هم توانست با بازیکن صربستانی خود دراژان لوبوریچ 18 امتیاز که 7 امتیاز سرویس هم شاملش بود تیم نفتیانیک را شکست دهد.

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد