آریاورزش
هدف این مجله اینترنتی پوشش همه جانبه والیبال ایران و جهان در سطح مردان و بانوان بوده تا بتوانیم به مدد این رشته اخلاق گرا مرزهای فرهنگی را جدای از تعصبات قومی و نژادی چه در سطح ملی و چه جهانی به هم نزدیکتر کنیم.

فدراسیون آلمان: از CEV برای مثبت شدن بازیکنان یورووالی توضیح میخواهد.

تیم والیبال زیر 20 سال آلمان

به گزارش آریاورزش فدراسیون والیبال آلمان از کنفدراسیون والیبال اروپا خواست تا در مورد موارد مثبت  ویروس کرونا در بین بازیکنان رقابت های یورووالی زیر 20پاسخگو باشد.

فدراسیون والیبال آلمان اعلام کرده است که پس از رقابت های قهرمانی اروپا  زیر 20سال در جمهوری چک، شش بازیکن زیر 20 سال این تیم تست کرونای مثبت داشتند و همه آنها به قرنطینه رفته اند.

فدراسیون والیبال آلمان
فدراسیون والیبال آلمان

تیم ملی ایتالیا تنها تیم حاضر در رقابت های قهرمانی والیبال مردان زیر 20 سال 2020 نبود که بازیکنان آن در طول بازی ها به ویروس کرونا آلوده شدند. این اتفاق برای تیم های آلمان و لهستان هم افتاده است. تیم ایتالیا در طول بازی ها تست مثبت داشتند و سایر تیم ها بعد از اتمام آن.

فدراسیون  آلمان در بیانیه ای اعلام کرده که دلیل مبتلا شدن بازیکنان زیر 20 سال خود را  را از کنفدراسیون والیبال اروپا می پرد و باید پاسخ واضح و روشنی در این باره به ما داده شود. این فدراسیون می خواهد بداند که ایا تمامی پروتکل های بهداشتی و روند قبل از بازی های یورووای به طور کامل انجام شده و یا انکه انجام نگرفته است تا سلامت بازیکنان و افراد حاضر در این رقابت ها را تضمین کند.

تعداد افراد مبتلا به ویروس کرونا 7 بازیکن و در لهستان یک بازیکن در طول رقابتها اعلام شد.

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد