آریاورزش
هدف این مجله اینترنتی پوشش همه جانبه والیبال ایران و جهان در سطح مردان و بانوان بوده تا بتوانیم به مدد این رشته اخلاق گرا مرزهای فرهنگی را جدای از تعصبات قومی و نژادی چه در سطح ملی و چه جهانی به هم نزدیکتر کنیم.

پلی‌آف لیگ قهرمانان اروپا: شکست مازیک در شب غیبت اسفندیار

به گزارش آریاورزش، در اولین بازی از مرحله رفت پلی‌آف لیگ قهرمانان والیبال اروپا امشب (چهارشنبه) تیم والیبال گرین‌یارد مازیک بلژیک در سوئیس میزبان شاختیور سُلیگورسک بلاروس بود. در این بازی که در پنج ست به طول انجامید، تیم مازیک با نتیجه ۳ بر ۲ از نماینده بلاروس شکست خورد.

شاگردان بنکس ست اول و سوم را با نتیجه مشابه ۲۵–۲۳ پیروز شدند، اما ست‌های دوم، چهارم و پنجم را به ترتیب با نتایج ۱۸–۲۵، ۲۴–۲۶ و ۱۴–۱۶ واگذار کردند.

امیرحسین اسفندیار در این بازی فیکس نبود و فقط برای ارسال سرویس وارد زمین می‌شد، او تنها دو امتیاز از اسپک بدست آورد. جواد کریمی دیگر لژیونر کشورمان در این تیم از ابتدا به کار گرفته شد و با عملکرد خوبی که داشت توانست ۶ امتیاز برای تیمش کسب کند ( ۲ حمله، ۲ دفاع، ۲ سرویس).

جلت مانت از مازیک (۱۹ امتیاز) و آندری زادریک از سُلیگورسک (۲۴ امتیاز) عنوان امتیازآورترین بازیکنان را به خود اختصاص دادند.

تیم مازیک در دومین بازی خود فردا از ساعت ۲۰:۳۰ مهمان لیندارن والی آمریسویل سوئیس خواهد بود.

پلی‌آف لیگ قهرمانان اروپا

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد