آریاورزش
هدف این مجله اینترنتی پوشش همه جانبه والیبال ایران و جهان در سطح مردان و بانوان بوده تا بتوانیم به مدد این رشته اخلاق گرا مرزهای فرهنگی را جدای از تعصبات قومی و نژادی چه در سطح ملی و چه جهانی به هم نزدیکتر کنیم.

لیگ والیبال لهستان: رقابت های پلاس لیگا را به پایان خواهیم رساند

پاول زاگومنی

به گزارش آریاورزش بنابر اعلام سازمان لیگ والیبال لهستان، رقابت های پلاس لیگا علی رغم به تعویق افتادن  چندین رقابت، به پایان خواهد رسید.

لیگ والیبال لهستان موسوم به پلاس لیگا برنامه مجددی را در صورت بروز موج دیگری از کرونا به باشگاه هایی که در رقابت های لیگ زنان و مردان شرکت دارند اعلام کرد. بر این اساس لیگ لهستان با برگزاری جلسه ای که با حضور مدیران و مسئولین باشگاه های حاضر در لیگ بانوان و آقایان فصل 2021 – 2020 انجام گرفت تصمیم بر آن  شد  که بحران ویروس کرونا لطمه ای به ادامه رقابت های لیگ وارد نکند.

پاول زاگومنی /لیگ والیبال لهستان
پاول زاگومنی

بر همین اساس روسای باشگاه های پلاس لیگا در بخش آقایان و تائورون لیگا در بخش بانوان به اتفاق آرا تصمیم گرفتند که در صورت عدم حضور برخی تیم ها به دلیل مبتلا شدن به ویروس کرونا، سایر تیم هایی که تحت تاثیر این ویروس قرار نگرفته اند در صورت توافق با یکدیگر می توانند مسابقات خود را زودتر از موعد مقرر اعلام شده برگزار کنند. بدین ترتیب روند برگزاری رقابت ها به طوری کلی کنسل نشده و  لیگ با سرعت بیشتری به سرانجام خواهد رسید.

از ابتدای فصل تاکنون چندین بازی به دلیل مبتلا شدن بازیکنان به ویروس کرونا لغو شده و بازی ها به تعویق افتاده است تا تیم ها بعد از سپری کردن دوران قرنطینه و رسیدن به بهبودی کامل شرایط انجام بازی را کسب کنند.

پاول زاگومنی رئیس پلاس لیگا نظر موافقی بهاجرای چنین برنامه ای داشته و اجرای این طرح را در این شرایط سخت با توجه به سلامتی تمامی بازیکنان مثبت می داند زیرا که  هواداران می توانند فرصت دیدن بازی های تماشایی را داشته باشند.  او همچنین اظهار داشت که سازمان لیگ تمام تلاش خود را میکند تا فصل بدون مشکل به اتمام برسد و عناوین قهرمانی لهستان به تیم ها اهدا شود.

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد